Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak kíváncsiságból kérdem,...

Csak kíváncsiságból kérdem, ha dec elején volt meg utoljára és januárban nem várt után két héttel csináltam tesztet utoljára és negatív lett, de azóta sem jött meg akkor kizárt, hogy terhes legyek meg annak már lenne elég sok tünete ugye?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmenjek orvoshoz? Amíg nem jön meg amúgy sem eshettek teherbe csak utána ugye
2011. febr. 16. 16:28
 1/4 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Ha azóta éltél nemi életet, akkor lehetsz terhes, nincs kizárva, hogy volt azóta peteérésed. Nincs kötelező tünet, nem vagyunk egyformák. Van, aki csak akkor jön rá, hogy babás, amikor megmozdul...

Menj orvoshoz, akár terhes vagy, akár hormonprobléma, a doki kideríti.

2011. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! Persze voltam azóta többször is együtt párommal! Fáradt vagyok és néha szédülök ennyi amit mostanában észrevettem azon kívül hogy nem jött meg! Novemberben voltam dokinál utoljára akkor azt mondta minden rendben van, de akkor meglátogatom újra! Annak örülnék legjobban ha az idén összejönne a baba!
2011. febr. 16. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Akkor kb egy idősek lennénk. Nos pl én onnan vettem észre hogy baba lehet, hogy nem jött meg. Azóta sincs más tünetem a fáradtságon kívül! Szerintem tesztelj egyet, mert az is lehet hogy hibás volt az a teszt... Ha viszont újra negatív eredményt kapnál, akkor is menj el orvoshoz.


10+4 km

2011. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Oks akkor minél előbb beszerzek egy tesztet ha nem jön meg jövőhéten akkor meg megyek dokihoz! Jó lenne ha tévedett volna a teszt, de nem élem bele magam! Mondjuk ha nincs baba akkor se katasztrófa, mert majd jön ha szeretne! :D Köszönöm a válaszodat és neked boldog babavárást!

2011. febr. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!