Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, délután csináltam egy tesztet kíváncsiságból, de totál negatív lett. Ma továbbra sincs semmi menses. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap még urológusnál is voltam, mert nyilalt a hasam közepe, ha pisiltam, meg aztán elég sűrűn is jártam pisilni. Minden negatív lett!A közérzetem nem túl jó, étvágyam nem sok, és úgy aludnék...Mi a szösz van? Ma délután csináljak egy új tesztet szerintetek?
2010. júl. 1. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még valami:tegnap még urológusnál is voltam, mert nyilalt a hasam, ha pisiltem, meg elég sűrűn is jártam, de minden negatív lett!A közérzetem nem túl jó, a melleim picit nagyobbak,étvágyam se nagyon van!Teszteljek délután, vagy ne?
2010. júl. 1. 09:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy tesztet szerintem megér a dolog. Vegyél inkább egy 10-es érzékenységű tesztet, az már nagy valószínűséggel biztos eredményt ad. De azt nem árt észben tartani, hogy ezek is csak tesztek, sok kismama/anyuka van, akinek nem mutatta ki a babáját vagy csak elég későn, mégis várandós volt akkor.
2010. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,


ugyan ebben a cipőben járok én is. Tegnap óta nem jött meg, ami persze nem baj, a nem várt napon teszteltem reggel és negatív lett :(:( Ma reggel már nem teszteltem, mert nem láttam értelmét, és nincs kedvem csalódni sem, viszont sokat járok pisilni én is.

2010. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a reggeli vizeletből csinálj tesztet. Várjuk az erdeményt.
2010. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


13:57 vagyok.

Azóta sem jött meg :):), de már nem tudom kivárni a hétfőt, megcsinálom holnap reggel(szombat).

Nagyon kíváncsi vagyok, nem vagyok ideges, lesz ami lesz, igaz 5éve semmi :(:(

2010. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javítanék: a 13.37 vagyok :)
2010. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!