Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy véletlenül...

Van olyan, hogy véletlenül teherbeesni?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs.

Tapasztalatom szerint mindig olyasmi van mögötte, hogy mégse védekeztek igazán. Én évekig szedtem tablettát, ha kimaradt, vagy beteg voltam, akkor mellette óvszert használtunk. Aztán mikor nem akartam tabit szedni, számoltunk, de akkor is óvszert használtunk középidőben. Mikor gyereket akartunk, akkor sikerült, tehát nem azért nem lettem terhes a védekezés alatt, mert meddő vagyok.

Ezt csak azért írtam le, mert úgy gondolom, így nem lehet véletlenül teherbeesni. Ha megesett valakivel mégis így, írjatok! Szeretném átlátni, hol van a hiba az elgondolásomban.


2011. febr. 15. 10:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
És a spirálnál is, pedig arra sokan esküsznek, hogy mennyire tuti!
2011. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Na igen, a spirált nekem nem ajánlotta a dokim.
2011. febr. 15. 11:46
 13/30 anonim ***** válasza:

11:40-vagyok.


Igen, én is rákérdeztem (2gyerkőc van már), és azt mondta, ő ugyan nem teszi fel, mert nem bízik benne, állítólag volt már olyan páciense, aki spirál mellett lett terhes, ezért nem vállal több ilyet a dokim.

2011. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
nekem már a 3. babám jön igy. tabletta mellett. marvelon, majd most jadine. a dokim se érti én sem. most az a legujabb verzio hogy 50 kg felett nem jo mégsem a yadine. szóval erősebb hormontartalmu kell. de ennyierövel akkor csomo lány terhes lehetne. megfejthetetlen én beszedtem normálisan. mondjuk hasmenésem sürün van. irritábilis bél szindróma miatt.
2011. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Irritábilis bélszindróma esetén nem szívódik fel a tabletta hatóanyaga rendesen, tehát nem csoda, hogy teherbe estél!
2011. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk felelőtlenségből pottyant be a baba, nem véletlenül. Csak így szokás mondani, hiszen mások éveken keresztül küzdenek egy babáért, én egyetlen egyszer nem védekeztem.
2011. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Igen, hasmenésnél nem szívódik fel:(
2011. febr. 15. 14:13
 18/30 A kérdező kommentje:
14:09! Köszönöm az őszinte választ, megértetted, mire céloztam :)
2011. febr. 15. 14:14
 19/30 anonim ***** válasza:
87%

Nálam anno a nőgyógyász rá is kérdezett, hogy van-e Irritábilis bélszindrómám, mert akkor a tabi kilőve. És még sok egyéb más betegségnél is :S


Csak sajnos vannak olyan orvosok, akik nem foglalkoznak ilyennel, hanem egyből felírják az általuk prolongált fog.gátló tablettát, és ezzel részükről el van intézve a dolog.

2011. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos igaz. Meglepve hallgattam a barátnőmet, akinek vérvétel nélkül írta fel a bogyót a doki. Anno nálam volt vérvétel, vizsgálat, elmondta a szedésről a tudnivalókat, hogy mire figyeljek, mikor nem jó a gyógyszer...sima SZTK volt egyébként.
2011. febr. 15. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!