Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét csütörtökre nem...

Jövőhét csütörtökre nem várom,27 naposak a ciklusaim, kedden egy csepp vér volt, és görcsöltem/enyhén/. Ez mitől lehetet?

Figyelt kérdés
ilyen még nem volt, a mensihez még túl korainak tartom. Valakinek hasonló tapasztalata volt már? Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. febr. 12. 11:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Azóta és van naponta többször enyhe szúrások, görcsök..
2009. febr. 12. 11:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia,ez nem válasz :)nekem is 27 naposak a ciklusaim én ma vagyok a 23 . napon , a huszadik napon volt valami barnás véres folt az alsóneműmön soha nem volt még ilyen.Szoritok nekünk:)
2009. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem 28-30 naposak a ciklusaim, 15. napon volt a pé, 18. naptól kevés barnázás, vérzés volt, a 25. napig, de még előfordult tegnap és ma is egy egy csepp. Szombatra nem várom, eddig semmi jele mensinek, remélem nem is lesz. Én azt hiszem ezek a vérzések a beágyazódástól lehettek nekem is, és nektek is. Reméljük.... Majd megirom mi lett ha teszteltem már. Kiváncsi vagyok hogy tényleg az volt-e.... Mert akkor ti ir reménykedhettek!!!
2009. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a beagyazodastol. Nallam multheten fordult elo, elso nap barnas volt masnap meg egy picit veres. De betet nem kellett csak tisztasagi, alig volt par csepp. A csajok azt valaszoltak ra itt, hogy tobb mint valoszinu a beagyazodastol van mert ovulacios verzesnek mar keso volt. Sajnos meg nem tudom, hogy babas vagyok-e mert szombat, vasarnapra nem varom igy, hetfon tesztelek de szivesen megirom mi lett az eredmeny ha kivancsi vagy ra! Szurasokat es enyhe gorcsoket en azota erzek folyamatosan.
2009. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Én pont ugyanigy vagyok, szombatra nem várom, majd hétfőn tesztelek én is. (Ha nem jön meg.) Semmi mensis tünetem nincs a görcsölésen kivül. Máskor ilyenkor már fel szokott lenni puffadva a hasam alja, meg a mellem megnől, de most semmi.... Majd ird meg hogy mi lett kiváncsi vagyok, meg én is megirom a jövő héten.
2009. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sziasztok,én az első válaszoló vagyok irjátok meg csajok az eredményt légyszi ez a kérdés alá:0)
2009. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, megirom. Reméljük két csikos tesztről számolhatunk be....:-))) Drukkolj nekünk lécciiiii................
2009. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
02-12 11:55 - as vagyok. Sajnos nallam negativ a teszt. Ma reggel elso vizeletbol csinaltam. A mensim sem jott meg de minden remenyem elszallt. Ha nem ulnenek itt korulottem vagy 20-an az irodaban akkor a legszivesebben elsirnam magam! :( Remelem csajok nallatok jobb a helyzet. En megproballom meg penteken a tesztelest, ha addig nem jon meg. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek es ha lesz kedvetek akkor irjatok meg az eredmenyt. Delutan meg megnezem hatha valakinek sikerult!
2009. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!