Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon vizsgálatra éhgyomorral...

Hormon vizsgálatra éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés
A részleteket nem mondta doki csak hogy a 3-5.napon menjek vérvételre. Ugyanúgy reggel korán kell menni mint a rendes vélvételre? Enni-inni szabad? Vizeletet ugye nem kell vinni?
2009. febr. 12. 10:53
 1/5 anonim válasza:
Én délutén voltam hormonvizsgélat miatt vérvételen és addig ettem az orvosom nemmondta hogy nem ehetk semmit.
2009. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell éhgyomorral menni.
2009. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy hete voltam. Reggel mintha rendes vérvételre mennék. De szépen megettem előtte a reggelim akávém mindent. Hisz a hormonok ettől nem fognak változni. Bár miután odamentem mondták hogy ha már szúrunk csinálunk mást is belőle. Az az eredményem már megjött és minden teljesen szuper.

Igazából a vércukrot zavarja egy kicsit be areggeli evés.De igazából ez egy régen elfogadott "protokoll", hogy ne egyél ne igyál, holott a sok folyadék vérvétel előtt jót is tesz. Én mióta egyszer betartottam ezt és azt hittem ott maradok a háziorvos székén annyira megkínzott(alig jött vér, nem volt elég "híg" stb), akkor mondta hogy miért nem ittam előtte mert így baromi nehéz neki is meg nekem is. Hát azóta én ezt nem tartom be. És soha semmi rossz még nem jött ki vérvételkor(hál isten, ezt lekopogom).

De a hormonoknál pláne mindegy. Bár akajánkban sok "szar" van,de nem változtatja meg a hormonháztartásunkat. Egy vérvétel erejéig biztos nem.:)

2009. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is reggel voltam. Mivel 7-re mentem, nem ettem előtte, kibírtam. A doki egyébként erről nem mondott semmit, hogy lehet-e vagy sem. Vizeletet pedig nem kell vinni.
2009. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet enni
2009. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!