Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma negatívaz teszteltem....

Ma negatívaz teszteltem. Mondjátok már miért? Itt a görbém :

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 14. 10:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
olyan jó hogy visszaírtok, csak az elején mindenki azt írta gorbémre, hogy a 11. napon volt pé, most nehéz átállni, hogy lehet hogy késobb
2011. febr. 17. 12:15
 22/32 A kérdező kommentje:
jaj még elfelejtettem mondani, hogy kedden volt a wc papíron, ahogy megtoroltem magam egy 2 mm -es eleven vérfolt. nem tudom tulajdonítsak neki e figyelmet, mert a múlthónapban a 21 . nap olyan "beágyazódásos vérzést" produkáltam, és mégis megjott
2011. febr. 17. 12:20
 23/32 anonim ***** válasza:

előző (12:13) vagyok


Felülírom magam annyiban, hogy valóban lehetett volna a 11 napon az ovuláció, de ennek megállapításához hiányoznak a korábbi napokon mért adatok, és a 10. napon levő hőmérséklet is nagyon kéne ennek kiértékeléséhez, és mivel a ciklusnak egy korai szakaszában van, ezért nagyon bizonytalan.

Összességében kevéssé tartom esélyesnek ezt a verziót.

2011. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
akkor inkább azt a késobbi pé tartod esélyesnek?
2011. febr. 17. 14:48
 25/32 anonim ***** válasza:

Igen, mert 30-31 napos ciklusnál az túl korán van. Ennek ellenére nem kizárt.

Még pár nap, és kiderül. Türelem! (Mondja, akinek szintén gyakran elfogy... :o)

2011. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
hát ma reggelre fájdogál a hasam, a höm is esett 36,9-re, azt hiszem már nincs remény. ti mióta próbálkoztok?
2011. febr. 18. 07:56
 27/32 A kérdező kommentje:

[link]


igy alakult mára a hom

2011. febr. 18. 08:15
 28/32 anonim ***** válasza:

Szia!

A hőd lejjebb ment, de nem esett le. Eddig szép a görbéd. Ha nem jön meg, akkor meg főleg ne stresszelj!


Még pár nap, és kiderül. Most próbáld elfoglalni magad minden mással, úgy gyorsabban telik az idő...


Egyébként mi nem próbálkozunk jelenleg, van két kislányunk, csak én a hőmérőzést fogamzásgátlás céljából is használom (óvszerrel kiegészítve, ha kell), már több mint 5 éve...

2011. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 18. 20:12
 30/32 A kérdező kommentje:

[link]


igy alakult mára, már többet nem írok, ide , megfogadtam hogy be sem jelentkezek , , nem mérem a homet, leszz ahogy lesz. jaj, és a ma reggeli tesztem is negatív, de a második vonal nem lett elszíneződve, hanem láttam, úgy ki ült, /kitüremkedett/ a tesztcsíkon. szia

2011. febr. 19. 08:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!