Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma negatívaz teszteltem....

Ma negatívaz teszteltem. Mondjátok már miért? Itt a görbém :

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 14. 10:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
A gép két nappal későbbre tette, de még úgy is csak a 8. dpo-n vagy, tehát korán teszteltél.
2011. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
köszi, akkor egy kis reményt adtál
2011. febr. 14. 11:41
 13/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon korán teszteltél,várj még 4 napot!
2011. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz várni
2011. febr. 14. 13:19
 15/32 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Tudom én is,hogy mennyire nehéz várni,de kell!Mi is rég várjuk már a csodánkat!!Kitartás!
2011. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
ma reggel a höm 37,05 volt , de mintha egész nap ömlene belölem a víz, olyan vizes folyásom van, de a cicim az érzékeny. annyira szeretném már átérezni, hogy kisbabám lesz. azt álmodtam , hogy imádkoztam a jóistekéhez, hogy adjon már nekem egy egészséges kislányt, és ö azt mondta nekem, hogy nem ad, mert most más dolgom van. amúgy iskolába járok távuton, és mindenki azt mondja hogy a stresz miatt nem jon a baba.
2011. febr. 15. 10:43
 17/32 Babybogyó87 ***** válasza:

Szia.

Én csak szeretném neked leírni a saját tapasztalatomat.

Mi férjemmel 5 éven keresztül stresszeltünk baba ügyben, és addig míg csak azzal foglalkoztunk, hogy mindenképp terhes legyek nem jött. Majd mikor már elkeseredtem, és feladtam a reményt, beugrott a csodálatos kislányunk, aki most 9 hónapos. Most ismét így jártunk. Szerettük volna, hogy legyen egy kis tesó, már a lányom 3 hónapos volt, de nem sikerült sehogy sem. És most, hogy teljesen elfeledkeztem róla, és el kezdtem fogyókúrázni, illetve tornázni, hogy nyárra vissza nyerjem az alakom, íme, ismét terhes vagyok.

Tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy tudom, nagyon nehéz, de ne stresszelj rajta ennyire, mert így semmiféle képpen nem fog sikerülni. Próbálj meg valami olyan elfoglaltságot keresni, amivel teljesen lekötöd magad, és nem az jár a fejedben, hogy "terhes akarok lenni mindenáron". Tapasztalatból mondom, így sikerülni fog.

A teszted viszont még nagyon korai volt, ezért még várj egy kicsit. Én most a nemvárt napján teszteltem, ami február 13-án lett volna aktuális, és lám pozitív lett. Azóta pedig csak erősödik.

Kitartás, szurkolok neked, és fogadd meg a tanácsom, tudom miről beszélek.

2011. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál, de az elfoglaltság , amivel lekötöm magam munka mellett az az iskola, még van egy évem az államvizsgáig, szerintem addig nem is fog sikerulni. ma megint teszteltem egy negatívat, a ciklusaim 30 -31 naposak, itt van a görbém : [link]
2011. febr. 17. 09:11
 19/32 anonim ***** válasza:

Ne légy elkeseredve, korai a teszt. Viszont nekem egyszer azt mondta a dokim, hogy az sem jó ha az optimális időben minden napos a szex. Minden másnap kell, mert a spermiumoknak is idő kell megfelelő bevetéshez. Lehet az is h már egy kicsit fáradt, öregecske spermiumok nem érnek célba, ezzel persze nem aakartam leszólni párod legbecsesebb dolgait :)

De próbáljátok 48 óránként, hátha sikerül nekem bejött

2011. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

11:38 vagyok erről az oldalról


Még mindig csak a 11 dpo-n vagy, legalább 3 napot még várj a teszttel.

Az mindegy, hogy hány naposak szoktak lenni a ciklusaid, az a kérdés, hogy az ovulációhoz képest hány nap telt el.

Remény van, együttlétek ott "sorakoztak" az ovu körül!

2011. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!