Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel január eleje óta...

A férjemmel január eleje óta próbálkozunk a babaprojekttel. Csináltam ma egy teszet és negatív lett. Miért szomorított el ennyire? 6-án kellett volna megjönnie.

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel még bármi is lehet.Mi amikor elkezdtünk próbálkozni 2 hó után kétségbe esve mentünk dokihoz, hogy mi lehet a baj.Azt mondták semmi gond, ha 2 év múlva sincs semmi akkor kezdenek el vizsgálódni.Másfélév után jött az első magzat, 7 hetesen elvetéltem, 2 hóra rá terhes lettem, és már fél évesek vagyunk. :) Most kezdtünk próbálkozni a másodikkal, de én is reménykedem, hogy elsőre sikerül.

Szorítok nektek,hogy ne kelljen enyit várni a manóra!!! Sok sikert!

2009. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön az első "kudarc" után ennyire elszomorodni!!! Úgyis jönni fog a baba ha itt az ideje!!Mi 7 hónapja próbálkozunk a férjemmel, de ebben a hónapban is megjött sajnos...:-((Ki is borultam 1 napra,de összekaptam magam, és nem adom fel!! Te se tedd!!!!
2009. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! Azóta meg is jött... :-( 4 éve hagytam abba a gyógyszert orvosi tanácsra. (akkor még nem a babaprojekt miatt)
2009. febr. 13. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!