Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel január eleje óta...

A férjemmel január eleje óta próbálkozunk a babaprojekttel. Csináltam ma egy teszet és negatív lett. Miért szomorított el ennyire? 6-án kellett volna megjönnie.

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én egy éve próbálkozom.
2009. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap sikertelenség még nem a világ, közel sem sikerül ez elsőre mindenkinek. A nők nagy részének nagyjából egy év alatt sikerül, ebben az is benne van akinek az első hónapban sikerül és az is akinek csak a 13. hónapban. Semmi okod az elkeseredésre, ez volt a próba hónap az előadás majd csak ezután következik.
2009. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért szomorított el mert vártad a a pozitív tesztet. Ne keseredj el, nem mindenkinek sikerül azonnal. Én az elsővel 9 hónapi próbálkozás után estem teherbe a másodikkal 2 hónap után.

Türelem. Sok sikert!

2009. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Hello,nem vagy egyedül,mi is januar eleje ota probalkozunk, jan 17-én nem jött meg és feb 9-én sem,szal már második marad ki,a tesztjeim negativak,de tudom,h sikerült a mi kis picurkánk.Ne szomorkodj,bizva bizzál...
2009. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Szia nekünk is a január az első hónap én még nem teszteltem pedig 7.én kellett volna megjönnie.

Én is nagyon szeretném ha baba lenne azért halogatom.

De nem hiszem hogy elsőre összejön az nagyon ritka.

Fel a fejjel majd legközelebb..:-))

2009. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meddig szedted a gyogyszert, es mikor hagytad abba a gyogyszer szedeset?
2009. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Beleélted magad,azért vagy most szomorú.Ne aggódj,ez még idő!!!A fél-egy évet normálisnak tekintik.Én szerencsés vagyok,mindkét babám elsőre összejött.
2009. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Mi is év eleje óta próbálkozunk, nekem is megjött januárban. Én még sírtam is, annyira szerettem volna. Talán azért lehet, mert mi még bízunk benne, hogy mi mások vagyunk, s nekünk sikerülhet minden úgy, ahogy azt eltervezzük. S ez az első "pofon". Nem nagy az idő, ami eltelt azóta, de már most máshogy fogom fel a dolgot. Tudod ---> a legjobb dolgokért az életben meg kell kűzdeni, s végig kell járni az utat. :) De utána röpködhetünk örömünkben, s szétkürtölhetjük az egész világnak, hogy mi vagyunk a legboldogabbak a földkerekségen! :)

Sok sikert Nektek is!

2009. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Azért szomorított el, mert nagyon szeretted volna. Szerintem ez így rendben van, hidd el sokan vagyunk így. Mi 3 hónapja próbálkozunk, most épp 14-re nem várom. Fel a fejjel! Új hónap, új lehetőség!
2009. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Természetes hogy elszomorít hiszen vágysz már rá!

A férjemmel 4 évog próbálkoztunk sikertelenül. Aztán elváltam és az új párommal 9 hónapnyi próba után jött kismanó! :)

Minden hónapban szétbőgtem magam amikor negatív lett.

Annyira nem hittem már benne hogy amikor tényleg terhes lettem nem is vettem teszte hanem azt hittem gyomorfekélyem van és elmentem gyomortükrözésre. Ott mondták h a fekélyem nemsokára megszűnik. :))))))

Fel a fejjel!

2009. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!