Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az FLP termékék közül a...

Az FLP termékék közül a Multi-Maca tablettát nők is szedhetik? Én a férjemnek vettem, a Berry gél mellé, én pedig a Berry iszom. Vagy én is szedhetem a Macát ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

ismerem a livinges termékeket az áruk aranyban kifejezve van és sajna a tapasztalat azt mutatja hogy nem használnak legalább is a gélek a berry kifejezetten nőgyógyászati problémára jó az biztos de akitől vetted kérdezd meg mi a neve mert elfelejtettem de van egy olyan tablettája a foreverlivingnek ami meddőségre forgalmaznak ami segíti a peteérést , azért ajánlom mert a berry önmagában nem elég az kevés a macát meg férfiaknak találták ki te ne szedd mert tele van férfi hormonnal és ha te is szeded akkor csak magadnak fogsz vele ártani meg nő a tesztoszteron szinted és nem fogsz tudni babás lenni.

Te irtad az elöbb a multimaca kérdést is?

2009. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én ittam az FLP termékeket fél évig csak a sok pénz dobtuk ki rá és nem használtak van olcsobb megoldás és az használ is mint pl a teák és kapszulák.
2009. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én írtam , kössz a véleményt!
2009. febr. 11. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Volt feljebb egy Maca Vibe-os kérdés, én arra is azt írtam, hogy nekünk az FLP-s hölgy azt mondta, hogy a Multi Maca nőknek is jó és én is szedjem, mert fokozza a libidót. Mellesleg ezek a készítmények teljesen természetesek, akkor pedig szerintem semmiféle hormon nem lehet bennük. Nekem bejött a Berry, mert az 50-60 napos ciklusaim végre nagyjából 42 naposak lettek, és most már van peteérésem is. Remélhetőleg méregtelenített. Az sajnos igaz, hogy nagyon drágák ezek a szerek, de hasonló készítményeket lehet kapni más gyártóktól is, nézzél körül természetgyógyász boltokban vagy drogériában.
2009. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Az előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy a férjemnek a Maca Vibe (Multi Maca) segített rendbetenni a spermaképét, úgyhogy csak bízni kell magatokban, és optimistán hozzáállni a dolgokhoz!
2009. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!