Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első alkalommal kb. a 7. hét...

Első alkalommal kb. a 7. hét környékén üres petezsákot találtak, missed. Ab kellett csinálni. Akinek így végződött az első terhessége, mi lett a folytatás?

Figyelt kérdés
Második terhességnél kell e ilyen esetben különösebb vizsgálatokat végezni,gyógyszert szedni vagy ilyesmi hogy ne forduljon elő mégegyszer?
2009. febr. 10. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első terhességem sajnos elhalt a 7. héten missed ab.

Engem nem küldtek akkor kivizsgálásra, azt monta a doki egy után még nem indokolt. Gyógyteákat ittam pé.-ig málnalevél, utána palástfű. Néhány hónap után újra pozitív lett a tesztem és nem hagytam abba a palástfüvet csak a 12. hét után, mert semmi gyógyszert nem kaptam. Most a 20. hétben járok és remélem, hogy végig rendben lesz minden. Sok sikert kívánok neked!

2009. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnálom ami veled történt!Nekem tavaly nyáron volt ilyen esetem.Először 5hetesen voltam UH-n nem láttak semmit a petezsákban, 1hét múlva visszamentem és akkor sem történt semmi.Műtét lett, az orvosom nem mondta,hogy kell majd valamilyen vizsgálat ilyenkor.Én úgy tudom ha 2x egymás után történik ez akkor elküldenek (párodat is) genetikai vizsgálatra.Megvártuk a 3hónapot és a negyedik menszi után decemberben teherbe estem.Volt 1kis vérzésem a 6.héten kaptam DUPHASTONT,veszélyeztetett terhes lettem és itthon vagyok táppénzen.Azóta minden rendben.Pozitívan kell hozzáállnod a dolgokhoz és akkor minden rendben lesz.Minden jót kívánok nektek!

13hetes

2009. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!