Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell vinnem HSG vizsgálatr...

Mit kell vinnem HSG vizsgálatra a kórházba?

Figyelt kérdés
Jövő héten csinálják a vizsgálatot, nem kell ott aludnom, csak reggel megyek délután jövök történet lesz. Mire számítsak?
2011. febr. 9. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól vagy! :)

Nem volt semmilyen elzáródás? Mit mondott a doki?

2011. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
02.10 8:31-es vagyok!Ugye látod,hogy ki lehetett bírni!Na ez egy jó hír, hogy átjárható vagy..!!!
2011. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem volt elzáródás egyből kirajzolódtak a petevezetékeim. Viszont tegnap délutánra nagyon elkezdett fájni és görcsölni és erre azt mondta a doki, hogy lehet azért mert a folyadék esetleg szövetet vagy kisebb elzáródást átmoshatott. Úgyhogy egyenlőre örülök, hogy túl vagyok rajta. A későbbieket pedig majd meglátjuk. ;) Köszi nektek az érdeklődést.
2011. febr. 17. 12:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Örülök az eredményednek. (bocs, hogy ezt írom, de végre nem én vagyok az egyetlen akinek délutánra nagyon fájt és görcsölt a hasa... :) )
2011. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Húúúú csajok! Azt hiszem sikerült. Tegnap és ma reggel is halvány pozi lett a tesztem. Először úgy tűnt mindkétszer, hogy megint nega lesz, de időn belül (10 perc) megjelent a második csík. De még nem merem elhinni. Még apának se szóltam.
2011. márc. 9. 05:54
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia!A harmadik válaszoló vagyok!ANNNNNYIRA tiszta szívemből gratulálok!Ott a bab hidd el csinálj még 2 másfajta tesztet és szólj apának!ÁÁÁÁÁÁÁ boldog vagyok!!!!Jó egészséget!!
2011. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagggyon köszönöm. Tegnap vettem clearblue tesztet (meg még egy pár másfajtát is) és az is (azok is) pozitívak lettek, úgyhogy most már kezdem beleélni magam. :) Mindjárt ébresztem is apát a jó hírrel. Mégegyszer köszönöm neked és nektek a biztatást.
2011. márc. 10. 06:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratula!!!!!!!!!
2011. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!