Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell vinnem HSG vizsgálatr...

Mit kell vinnem HSG vizsgálatra a kórházba?

Figyelt kérdés
Jövő héten csinálják a vizsgálatot, nem kell ott aludnom, csak reggel megyek délután jövök történet lesz. Mire számítsak?
2011. febr. 9. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Enni-innivalót vigyél és betétet. Én azt már reggel betettem a bugyimba, s egyből úgy vettem fel a hsg után. Ne izgulj, gondolj arra, hogy a baba miatt teszed. :) Remélem hamarosan sikerül teherbe esned! Kitartás!!!

Nekem azt mondta a dokim, hogy a műtét előtt 3napig használjak Betadine hüvelykúpot (a műtét előtti este is kellett felhelyeznem) fertőtlenítés miatt.

2011. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked sikerült a hsg után teherbeesned? Én nagyon bízom ebben a vizsgálatban. Nagyon fáj?
2011. febr. 10. 06:43
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt! Majdnem elájultam, szédültem stb., de ez mindenkinél más!

Amit vigyél:

- hálóruha

- köntös

- papucs

- enni és innivaló

- jó nedvszívó betét, nem elég a tisztasági

- görcsoldó

- olvasnivaló

2011. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom Én is az előttem szólókhoz!Betadine kúpot kellett nekem is használnom!Váltóruha-én melegítőt vittem,én nem ettem,de utána lehet!Feküdni kell utána pár órát és igen betétet is vigyél!

Nekem is fáj,kicsit öklendeztem és ennyi,de nem annyira borzasztó!!Ki lehet bírni..!Szorítok!

2011. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem öltöztem át, mert ruhában kellett átmennünk egy másik épületbe. Egyáltalán nem volt kibírhatatlan! Végig arra gondoltam, hogy ezzel is egy lépéssel közelebb lehetünk a babához, s ez sok erőt adott. Én nem estem utána teherbe, mert nem ez volt a gond nálam. Hormonális problémám volt, de vérvételre nem akartak küldeni - azért nem tudott volna pénzt kérni az orvosom... Amúgy ehhez képest a szülés 1000x fájdalmasabb lesz és hosszabb is - ezt csak viszonyításként írom! :)
2011. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem se kellett semmit vinnem. Mi is ruhába mentünk át az egyik épületből a másikba. Utána kicsit várni kellett, majd lehetett hazamenni. Én görcsoldót vinnék a helyedbe és ha utána görcsölsz, vedd is be egyből. Én annyira rosszul voltam utána este (nem vettem be egyből, nem gondoltam, hogy annyira durva lesz), hogy rá 2-3 napig izomláz volt a hasamba a görcsöktől. Nekem átjárható volt, de nem lettem utána terhes (csak kb. másfél év múlva spontán).
2011. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem megfogadni a tanácsokat, majd írok, hogy mi volt.
2011. febr. 10. 20:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Mit mondott a doki?
2011. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szia! Most megyek, a délelőtt folyamán csinálják. Nagyon izgulok.:) Utána írok.
2011. febr. 16. 06:21
 10/18 A kérdező kommentje:
Na, túl vagyok rajta. Nem mondom, hogy kellemes, de kibírható volt. Kb 20 perc alatt megcsinálták mindennel együtt, volt egy perc amikor nagyon borzasztó volt (amikor a katétert helyezte fel a doki), de előtte utána elviselhető. Átjárható mindkét petevezetőm. Most egy kicsit feszít, illetve vérezgetek de semmi komoly. Köszönöm a válaszokat és az érdeklődést. Remélem ez segített rajtam és mindenki másnak kívánok mielőbbi babásodást. :)
2011. febr. 16. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!