Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült e fecskendő...

Valakinek sikerült e fecskendővel vagy kéz által teherbe esni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

De írtunk értelmeset! Leírtuk, hogy kicsi rá az esély! Több okból is! Mint pl. a spermiumok gyorsan halnak szabadlevegőn és nem mellesleg kell az a "spricc", ami minél messzebbre juttatja őket! Ezt elég nehéz elérni kézzel, de fecskendővel is!

DE! Ha éppen tudni akarod az egyik barátnőm nagyon bután próbálta párszor az exével, mert az nem akart gyereket. Kb. félévig szórakozott és nem lett terhes. Aztán az új pasijával az első normális alkalom után igen!

2011. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek olyat, akinek így sikerült volna....
2011. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, rosszul fogalmaztam.

Tehát kaptam választ, csak úgymond bizonyítékot nem.

Köszönöm.

Szerintem a fecskendő, akár még messzebbre is mehet. :)

Meg, ha valakinek kicsi a farka főleg. Nem?

2011. febr. 9. 14:11
 14/22 anonim ***** válasza:
pulykatöltő édesem,az tuti beválik.....:))
2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem! Mert nem a farok méret a lényeg (még szerencse), hanem maga kilövellés, amit fecskendővel nem fogsz tudni elérni!

De tudod mit, próbáld ki hátha. De mondom nekem a barátnőm félévig hetente többször próbálkozott vele mégsem jött össze!

2011. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ilyen módszerre akkor van szükség, ha a pasi nem akarja a gyereket. ezesetben óvszerrel védekezik és te utlag az óvszerből nyered ki a spermát. ezzel két dolog van: mint irták: a spermák a szabad elvegőn hamar elhalnak. Tehát ha nem tudod rögtön megcsinálni, máris bebuktad. Márpedig a pasi nem rohan haza rögtön...

A másik, hogy az óvszerek spermaölő bevonattal készülnek, tehát eleve elölik a spermát, amik aztán a szabad levegőn amúgy is kinyiffantak volna.

Épp ezért nem is ismerek senkit, akinek igy sikerült volna.

Remélem, ez a válasz már kielégitő számodra is.

2011. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szia

nem tudom olvassa valaki ezt a kérdést, de kíváncsi lennék én is erre!

2011. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Meddig életképes a spermium?


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra. Én ismerek egy lányt aki így esett teherbe azóta 3 éves a kisfia!

2012. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

leírtam az előbb másik kérdéshez, aminek a lényege ugyanez volt, bemásolom ide is:


Nem tudom, mennyire aktuális még ez a kérdés, azért leírom.

igen, lehetséges. az ismerősöm így esett teherbe, bár ott más problémák voltak, nem azért mert nem akarta a férfi.(csak orális úton tudott elélvezni)

amikor a szájába élvezett, pohárba köpte, fecskendővel felhelyezte magának és teherbe esett.

ebből is látszik, hogy nem igaz, hogy a spermiumok életképtelenek lesznek, amikor vizsgálatok vannak, akkor is azt mondja az orvos, hogy bőven jó, ha egy óra múlva viszed be, a lényeg hogy steril körülmények között tárold szobahőmérsékleten. (mikroszkóp alatt még másfél óra után is vígan mozgolódnak a spermiumok)

másik példa a Boris Beckeres történet, amikor a nő tudatosan a magánklinikától pár percre választott éttermet, a wcben kielégítette, majd míg a férfi kiment, elzárta, és elrohant vele a klinikára,ahol beültették neki. a gyermek azóta él és virul.

ne higyjetek el mindent,amit mondanak.

igenis lehetséges, ha jó időben, éppen peteéréskor történik ez meg.

az ismerősömnek is sikerült, befecskendezte, majd másfél órán keresztül felpolcolva tartotta a lábait, a biztosabb hatás elérése érdekében.

csak hogy említsem még Roberto Carlos magyar kisfiát is, a férfi esküdni mert volna, hogy védekeztek 100%osan, vajon hogy történt akkor meg,hogy a nő azóta is több mint tíz millió forint gyerektartást kap havonta? :)

más kérdés, hogy ha valaki a párja tudta nélkül csinálja ezt, akkor hogy számol el a lelkiismeretével, de nyilván ezeket a nőket kárpótolja az a pénz, amit kapnak a gyerekért és így könnyen elfelejtik, hogy mit is tettek.

2013. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

azoknak, akik még mindig nem hiszik el, hogy létezik:



[link]

2013. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!