Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel adjam be a D vitamint?...

Mivel adjam be a D vitamint? Fecskendővel vagy pohárból?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb újszülöttnek? A kórházban a lefejt anyatejet is pohárból itatták a kicsimmel, néztem is nagyokat, de volt, hogy fecskendővel kapta meg. Szerintetek melyik a jobb nekik?
2010. szept. 26. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
én kis műanyag kanálból adtam neki, tettem hozzá kis tejet, pár cseppet, és azzal együtt. aztán amióta adom neki szopi előtt az angolvizet azota abba cseppentem bele és azzal együtt kiszívja a cumisüvegből. de újszülöttként kanálbol ette.
2010. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! En a D vitamint anyatejben adtam neki, kifejtem 1 picit egy kiskanalba es abba cseppentettem a D vitamint, sot a K-t is mikor kellett. Egyebkent nincs rossz ize, mostmar siman belecseppentem a kis szajaba. Olyan edes mikor meglatja a D vitaminos uveget mar nyitja is a kicsi szajat (mar kb 3 hos kora ota csak cseppentem)
2010. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szopik, akkor a cicidre is cseppentheted.
2010. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
cicimre cseppentettem, majd kanállal ebéd közben
2010. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nyelvére cseppentem egyenesen. Ez a legegyszerűb.
2010. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, ilyenkor nevetek magamon, hogy a legegyszerűbb megoldás nem jut eszembe... :)
2010. szept. 26. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig egyből a szájába cseppentem,de úgy,hogy a pipetta ne érjen a szájához (mert akkor folyton fertőtleníteni kellene). ☺
2010. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én cseppentek neki,képzeld már 3-4 hós kora óta tátja a száját ha megkocogtatom az üveget a feje felett,mindig fürcsi után a pelenkázón kapja.amint megérzi a cseppet a nyelvén becsukja a száját és tesz vesz tovább.imádom olyan édes ilyenkor,most 1éves és mindig imádja.
2010. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cseppentek a szájába.
2010. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!