Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van okom reményked...

Szerintetek van okom reménykedni a babában?

Figyelt kérdés
Január 10-én jött meg az utolsó, általában 35 naposak a ciklusaim, de most a premens szedése óta február 7 és 10 között kellene kimaradnia. Az alaphőm 36,1 és 36,4 között szokott mozogni, de peteéréskor 37,1 körül van. Most a hétvégén volt egy kis enyhe hőemelkedésem is pluszban. Vasárnap óta van hasszurkám, illetve barnázom. Ma reggel volt pár csepp menziszerű vércseppem, de egyébként semmilyen tünetem, sőt ezt sem érzem menzinek. Szerintetek ebből lehet baba? Mikor érdemes tesztelnem?
2011. febr. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már barnázni kezdtél ill. volt vércsepp is akkor valószínű, hogy meg fog jönni. De előfordult már vérzés mellett is terhesség (nem nekem), szóval van remény. A tesztet leghamarabb a menzesz várt első napja után a harmadik nap lehet leghamarabb elvégezni, hogy ki is mutasson valamit a teszt. Szóval számold a 35 napos ciklusodat és ha nem jön meg addig a napig (harmadik), akkor csináld!

Sok sikert!

2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10-én tesztelj szerintem legkorábban.
2011. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barnázás és a pár csepp vér még tegnap reggel abba is maradt, azóta semmi, de a hőm továbbra is magasan van. Ez jó jel, nem?
2011. febr. 9. 06:20
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó jel. Nekem is volt barnázás annó. Ha 10én negatív akkor 15-én csinálj mégegy tesztet ( ha ciklusod vesszük alapul nagyon érzékeny teszttel 10-én se fog semmi látszani, max nagyon halványan) Ha nem látszik semmi akkor azért várd meg az 5 napot, szerintem ott már valamit mutatnia kell. Szurkolok!
2011. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!