Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet reménykedni a babában?

Lehet reménykedni a babában?

Figyelt kérdés
Van már egy 2 éves kisfiam. Nála a ciklusom pontos volt és 30. napon volt pé-em. Amióta megszültem minden felborult. Semmi sem behatárolható, sőt ha megjön ügyeletett kell hívnom mert annyira begörcsölök. Mivel tesót akarunk nem szedek semmit csak elevitet. Szóval most volt, van, vagy micsoda van velem. Pár napja van tojcsis folyás, vagy is a mai nap a legtojcsisabb. De ma reggel olyan erős volt hogy csak ,,nyúlt,, törölgetem de határozottan van. Együtt is voltunk ma a párommal. Lehet majd reménykedni? A ciklusom aug. 31-én jött meg és 4én vége is lett. Ennyire felborúlt volna az első baba után a pé-em hogy most meg ilyen hamar van pé. reménykedhetek szerintetek,
2010. szept. 15. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma van a legtojcsisabb folyás akkor reménykedhetsz, én úgy tudom akkor a legnagyobb az esélye a teherbeesésre!!!!
2010. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz. egy egyszerű vérvétel és sok minden kiderül.
2010. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem akarok dokihoz menni mert ha ma van a legtojcsisabb nap és ma együtt is voltm a párommal reggel akkor még korai lenne dokihoz száguldozni. Csak sorstársakat akartam megkérdezni.
2010. szept. 15. 13:15
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat .-)
2010. szept. 15. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ma van pé-d, végül ez az általános. Az a 30. napon lévő ovu elég fura, akkor már megjönni szokott. Akkor neked korábban hány napos ciklusaid voltak?
2010. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom már de nagyon hosszú ciklusaim voltak.
2010. szept. 15. 14:36
 7/9 A kérdező kommentje:
kicsit visszanéztem, annó előző mensim megjött és az első naptól számítva a 20ik napon volt péem és a 30.ik napon jött meg. jó hosszúak voltak akkor is. most meg olyan összevissza hogy nem is írogatom. mindig más. de a görcs ami elötte szokott jönni az nem marad el ami nem volt csak mióta megszültem. szóval most tervezzük a második babát és remélem ezek a görcsök is el fognak múlni. Jó lenne ha most összejönne a baba.
2010. szept. 15. 14:39
 8/9 A kérdező kommentje:

szóval a mostani mensieim alapján semmit nem tudok számolni mert totál káosz minden. vagy megjön vagy nem. rövid, hosszú stb......

azt se tudom mikor teszteljek majd. mi alapján számoljam a dolgokat. vagy várok és várok .-)

2010. szept. 15. 14:41
 9/9 eszo ***** válasza:
hát akkor szerintem a mai naptól számolj 2 hetet, és akkor tesztelhetsz!
2010. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!