Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz ha sikerül a baba?...

Mi lesz ha sikerül a baba? Meg fognak minket szólni az utcán?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, párom 29, most volt inszemem, remélem sikerül. És tudom, hogy nem kell mások véleményére adni. Én nagyon fiatalnak nézek ki, kb. 16-17-nek, párom pedig idősebbnek, olyan 30-asnak. Ma egy ügyintéző azt hitte, hogy a kislánya vagyok. Hát picit kiakadtam, bár tudom, hogy nem kellene ilyenekkel foglalkozni. Azt is tudom, hogyha lesz babám, meg fognak biztos szólni, mert azt hiszik, hogy tini anya vagyok.

Mit lehet ezekkel csinálni? Egyik fülemen be, másikon ki?


2011. febr. 8. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Amikor annó én szültem 22 éves voltam és a kórházban 16nak néztek. A 21 éves lányom a múlt héten vett buszbérletet, őt meg 14nek nézték. Néha kicsit idegesítő (főleg amikor beszól valaki), de még mindig jobb, mint a lányom volt osztálytársnője, akit 13 évesen néztek 20 fölöttinek.
2011. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34N ez nagyon aranyos sztori volt!!! :)
2011. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aranyos sztorik. Irigyellek benneteket! Én szeretnék fiatalabbnak látszani és élvezném nagyon! Inkább legyél rá büszke!!
2011. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30 éves voltam mikor a férjem családjában az egyik néni megkérdezte,(sokan voltunk,nem tudta kihez tartozok)hogy hanyadik osztályos vagyok:)))Mondtam hogy nem járok már suliba,akkor meg furcsán nézett rám,hogy mi az hogy nem járok suliba?Ezek szerint 14 alattinak néztem ki:)
2011. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én 26 vagyok, párom most lesz 28!!!Általában azt hiszik,hogy az öcsém, vagy ha cigit vesz elkérik a személyit....Bár az is igaz, hogy engem kb 23 köré saccolnak..Én mindig azt mondom nekik, hogy majd ha 50 éves leszek akkor is tessék ekkorákat tévedni:)))Eleinte egyébként engem is nagyon zavart a dolog( nagy szerelem mutatnád be a nagy Ő-t)- jéé van öcséd?...gondolhatod hogy éreztem magam a 4. bemutatásnál...De aztán ahogy írtad egyiken be másikon ki és már nem érdekel...Fel a fejjel!
2011. febr. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!