Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz ha sikerül a baba?...

Mi lesz ha sikerül a baba? Meg fognak minket szólni az utcán?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, párom 29, most volt inszemem, remélem sikerül. És tudom, hogy nem kell mások véleményére adni. Én nagyon fiatalnak nézek ki, kb. 16-17-nek, párom pedig idősebbnek, olyan 30-asnak. Ma egy ügyintéző azt hitte, hogy a kislánya vagyok. Hát picit kiakadtam, bár tudom, hogy nem kellene ilyenekkel foglalkozni. Azt is tudom, hogyha lesz babám, meg fognak biztos szólni, mert azt hiszik, hogy tini anya vagyok.

Mit lehet ezekkel csinálni? Egyik fülemen be, másikon ki?


2011. febr. 8. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod.Nincs értelme ezen vacillálnod.
2011. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hagyd rá én is jártam így mikkor terhes voltam elmentem a boltba apukámnak a névnapjára bort venni és szolt pénztáros hogy adjam oda személyim meg hogy elég megfontolatlan vagyok hogy 16 évesen szülök én meg mondom hogy már 21 vagyok és meglepödöt mik meglátta hogy tényleg 21 vagyok és nem 16 ahogy ö gondolta :) 11 h kislány anyukája
2011. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyik füleden ki másikon be!Ha terhes leszel akkor ugysem más véleménye fog érdekelni hanem örülsz majd a Babádnak:)föleg hogy inszemre jártok akkor gondolom régota probálkoztok..ugy meg még nagyobb lesz az öröm:)Az a lényeg hogy szeressétek egymást,meg különben ti tudjátok hogy csak pár év van köztetek és az meg pont ideális.Szia!
2011. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek három gyereke volt már, amikor elköltöztek új helyre. Amikor ajtót nyitott a postásnak, az megkérdezte tőle, hogy "anyukád itthon van"? Pedig bőven túl volt a 30-on.


Én 32 éves voltam, amikor megkérdezték tőlem, hogy ugye nem az én kislányom, hanem csak vigyázok rá?


Amikor 19 éves voltam, bébiszitterkedtem, egy 9 hónapos fiúra vigyáztam. Nagyon-nagyon furcsán néztek rám, ahogy toltam a babakocsit. Én direkt élveztem, és mosolyogtam, gondoltam had puffogjanak csak. :o))


És még egy, pedig 100 sztorim lenne: 23 évesen gyakorló tanító lettem egy iskolában, első napomon a portás rám kiabált, hogy mit keresek óra alatt a folyosón?


Ilyenek vagyunk. :o) Egy jegygyűrű sokat tud segíteni. :o)


Szorítok, hogy sikerüljön baba!

2011. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat, jó, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Néha olyan gonoszak tudnak lenni az emberek :(
2011. febr. 8. 13:01
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én 24 vagyok, kb. 17-18-nak nézek ki. Férjem 28, ő kb. 32-nek néz ki. Két hónapja szültem, és mikor sétálunk, toljuk a babakocsit, hááát... kapunk pár furcsa pillantást azoktól, akik nem ismernek minket...


Én nagyon lobbanékony vagyok az ilyeneknél, úgyhogy volt már, hogy egy idősebb nénit ki is osztottam, mert beszólt, hogy ilyen fiatalon minek szül valaki. Én meg odavágtam, hogy mellesleg köze nincs hozzá, de 24 vagyok, ha akarja a személyimet is megmutatom (ez pont múlt pénteken volt a buszon...)

2011. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mit meg nem adnék érte, ha fiatalnak néznének! :))


34N

2011. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

13:07 vagyok:


34N! Én amúgy örültem, hogy fiatalabbnak látszom, de azt nagyon nem bírom, ha tinimaminak néznek! :@

2011. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szió


Én is sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál /bár amióta megvan a lányom azért sokat öregedtem!! :-))) /

Ha ezzel kapcsolatban valaki megjegyzést tett,mindig elnevettem magam (akár milyen nehezemre is esett sokszor),és megköszöntem a fiatalítást!

2011. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze, értem én :) De meg kell próbálni csakazértis viccesen, pozitívan felfogni a dolgot.


Én 29 évesen szültem először (ikreket), és azóta még kettőt, így most 4 gyerkőc van. Ritkán viszem egyszerre mind a négyet valahova, de egyszer muszáj volt - orvoshoz mentünk, jöttek is az emberek, orvosok, asszisztensek a váróban sajnálkozni meg sopánkodni, hogy milyen szülő az olyan, aki az au pairrel (külföldön élek) viteti orvoshoz a gyereket, és mindet cipelnie kell magával. Aztán néztek nagyot, mikor felvilágosítottam őket, hogy az enyémek, mind :D


34N

2011. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!