Ha csak a palástfű teát iszom az is jó? Segíti a teherbe esés esélyét?
Szia!
nem a teherbeesést segiti hanem a babának segit a beágyazódásban ha megtörtént a fogamzás!!!
Én noveberben próbáltam elöször a teát,és terhes is lettem!
Novemberben? És elsőre teherbe estél? Ki vagy csak nem én inkognitóba? :D
Én is novemberben a mensi első napjától félidőig ittam, elfogyott egy tasak, majd jó pár nap után eszembe jutott, hogy elfogyott és venni kellene a kövi ciklusra. Ezt már fel sem bontottam. Novemberben teherbe is estem. Sokan mondták, hogy a ciklus második felében kellene inni még egy fajta teát. A mai napig nem tudom a nevét, így azt nem vettem.
2. vagyok. Én ezt a csomagolású teát ittam. [link]
3-4 evőkanál leforrázva 4 dl vízzel, 10 percig állni hagyva, leszűrve, egész nap elkortyolgatva iszogattam.
1 vagyok!
Én csak a palástfű teát ittam a peteéréstől egészen a terhességig,barátöim 3 hóig itták,segit elkerülni a vetélést is(nálam januárban megszakadt sajnos mert nem fejlödött)Napi 2 csésze tea,egy kiskanálnyi tea,2 dl forró viz ,10 perc pihi neki és ini.Reggel és este!!!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!