Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet inni cickafark és...

Lehet inni cickafark és palástfü teát teherbe esés érdekeben?

Figyelt kérdés
A menstruáciom normális mindig pontos idöben jön meg, sosem késik, teát azért innék hátha hamarabb terhes maradnék, és ha igen milyen adagolásban? Köszi a válaszokat.
2009. dec. 11. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet inni,persze a peteérésig cickateát,peteérés után pedig palástfü teát ,napi 1-2 bögrével.Én is ittam,nekem is normális volt a ciklusom,viszont mikor elkezdtem a cickát utánna a hő össze vissza kezdett ugrálni,a hónap vége felé abba is hagytam ,mert idegesitett.Viszont a rákövetkező hónapban pozitiv lett a tesztem,hogy volt e köze ennek a teához nem tudom:-))17+4hetes kismami
2009. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ajánlják, de azért nem 100% garancia a teherbe esésre. cickafarkot peteérésig naponta 1 csészével, peteéréstől mensi kezdetéig palástfű napi 1 csésze. terhesség alatt tilos a cickafark.

főleg peteérés alatt legyetek együtt. ha normális a menstruációd akkor könnyű kiszámolnod. sok sikert.

2009. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én cickafark ivását ahogy elkezdtem, rögtön jött a gólyagólyagilice. :))
2009. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elkezdem a teázást roszat nem csinálhat, ha a baba nem jön hamarabb töle, de remélem mi hamarab jönni fog már anyira várjuk.... Gratulálok a babásoknak....:)))
2009. dec. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!