Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat a 4 ill.5 DPO-n...

Mi okozhat a 4 ill.5 DPO-n ekkora hőleesést? Volt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Most akkor lehet, hogy nem is volt meg a peteérésem? Még sosem volt ilyen görbém, a ciklusaim ált. 23-24 naposak. Légyszí segítsetek, mi lehet?

[link]


2011. febr. 2. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, akkor épp uh-on is nézték a peteérést, két tüszőm is megérett annyira, hogy kiszabadult belőlük a pete, pár nap különbséggel. Itt az a havi görbém.

[link]

2011. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt olvastam,hogy ha összejön a baba,akkor pé után lecsökken,megpróbálom megkeresni,hol olvastam.
2011. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásotokat, egy kicsit meg is nyugodtam, hogy előfordulhat ilyen.

Második, előre is köszönöm, remélem sikerül megtalálnod.

2011. febr. 2. 13:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a beágyazódás körüli hőleesésre gondolsz? Csak mert annak még nagyon korai lenne!
2011. febr. 2. 13:43
 5/11 A kérdező kommentje:

Mára így alakult a görbém:

[link]

2011. febr. 3. 06:45
 6/11 A kérdező kommentje:

A hasam 2 napja fáj, a mellbimbóim érzékenyek, de nem vagyok benne biztos, hogy megvolt a peteérésem. Mára megint esett a hőm. Szerintetek van esély babára?

[link]

2011. febr. 4. 06:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem találtam meg,pedig olvastam,hogy amikor összetalálkozik a petesejt,akkor esik le.Nekem ez a babás görbém.Szex,ilyenek nincs rajta,de 15-én voltunk együtt akkortájt.

[link]


Azóta 37.0-37.2 között mozog,de már nem írom,ja és a ferti 14-re húzta be a pét és szerintem is akkor volt.

2011. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Akkor reménykedek tovább, bár szerintem ez sem lesz babás görbe!
2011. febr. 4. 10:14
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek reménykedhetek még, vagy már biztos meg fog jönni? Tegnap, amikor alacsony volt a hőm, már azt hittem megjön, mert nagyon erős derékfájásom és petefészek szúrkám volt, de mára minden elmúlt, csak a mellbimbó fájdalom maradt meg. Tegnap teszteltem egy 10-es érzékenységűvel, igaz du-án, de neg. lett.


[link]

2011. febr. 8. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha holnap föntebb megy,reménykedhetsz!
2011. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!