Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 45mm-es cisztával mit kezdenek...

45mm-es cisztával mit kezdenek? Mikor kell müteni egy cisztát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Több, mint fél évig volt egy 42 mm-es cisztám, ami nem akart sem felszívódni sem kidurranni. Közben babával is próbálkoztunk.

Aztán a dokim műtétet javasolt, hogy megszabaduljunk tőle.

Januárra tervezte a műtétet és decemberben mikor mentem a kontroll vizsgálatra, akkor már hűlt helye volt a cisztának.

A doki szerint kidurrant és a menzivel távozott. Emlékszem abban a hónapban tovább tartott a menzeszem és több is volt valamivel a mennyisége.

Hátha nálad is kidurran vagy felszívódik és nem lesz szükség műtétre.

2011. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
megjöttem a dokitol,nem lett nagyobb hála isten:)Azt mondta a doki hogy várjunk ...Köszönöm a kedves szavakat:)
2011. jan. 31. 13:28
 13/17 anonim ***** válasza:
nagyon jó, hogy jelentkeztél és örülök, hogy a helyzethez képest jól alakultak a dolgok! kitartás :)
2011. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy!Sok jót kívánok az ilyen kedves aranyos válaszoloknak!
2011. jan. 31. 14:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Dejó!Örülök, hogy nincs nagy gond!Reméljük elmúlik magától.A pirulapatikánál lehet rendelni, de a sima gyógyszertárnál is megrendelhető, ott el kell érte menni, de biztos meghozzák, még nálunk is egy ici-pici faluban.Van még a gyógyszerszállító is ,ami pesten szállít házhoz, de nem tudom náluk hogy működik a dolog, mert ez vényköteles.
2011. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
gyogyszertárba meg tudom rendelni.Köszönöm!
2011. jan. 31. 15:24
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia4

Megkérdezhetem, hogy mi lett a cisztáddal? És mennyi Clostit szedtél?

Én is szinte ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te!

2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!