Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 45mm-es cisztával mit kezdenek...

45mm-es cisztával mit kezdenek? Mikor kell müteni egy cisztát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 09:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ma mondja el a doki de addigis kiváncsi vagyok.Clostit szedtem.Megvagyok ilyedve,félek hogy müteni kell.Az milyen mütét mit csinálnak?utánna mikor lehet probálkozni a babával?Köszi
2011. jan. 31. 09:39
 2/17 A kérdező kommentje:
pénteken jött meg a menzim.Felszivodhat vagy kipukkanhat egyáltalán?Nagyon félek!Köszi
2011. jan. 31. 09:43
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, sok ciszta felszívódik a mensi során, nekem is ez volt mindig.Akkor műtenek ha megcsavarodik vagy ha nagyon nagyra nő.Ha most megnézi a doki, lehet, hogy már ott sem lesz, a gyógyszer meg segíteni fog én is szedem.

Van akinek a petefészkét veszik ki, de ez emberfej nagyságú cisztánál volt, azt hitték terhes a nő de nem, ciszta volt.Megműtötték, és egy petefészekkel rögtön terhes lett, szóval ez nagyon egyén függő.

2011. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi.és milyen gyogyszert szedtél?És ha nőtt péntek ota?Akkor is elég a gyogyszer?köszi
2011. jan. 31. 10:10
 5/17 anonim ***** válasza:
nagyon drukkolok Neked, hogy ne legyen semmi baj, elhiszem, hogy meg vagy ijedve :( megkérdezhetek, hogy kaptál e tüszőrepesztőt és ennek ellenére alakultak így a dolgok? vagy csak clostyt kaptál?
2011. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
felirtak tüszörepesztöt de nem volt a környékemen lévö patikába 1sem:(bárcsak lett volna...!Létszi még irjatok ha tudtok!Köszönöm!
2011. jan. 31. 10:32
 7/17 anonim ***** válasza:
én vagyok a 10.30as, sajnos semmi érdembeli segítséget nem tudok adni, csak át tudom érezni a helyzeted és tényleg szívből kívánom, hogy mire megint orvoshoz jutsz szívódjon fel vagy csökkenjen a mérete :( nagyonnagyon drukkolok!!!
2011. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok, akinek már volt sokszor ciszta!Nekem többször is volt, hogy mesnivel felszívódott egyszer volt csak nagyon nagy és műtét lett volna,de aztán az is felszívódott.

Clostit szedek meg tüszőrepesztőt is kaptam, remélem most összejön a bab, már rég óta használom. Tüszőrepesztőt tudsz rendelni neten keresztül is, ha nincs a környékben érdemes megpróbálni ezt a módszert mert hasznos a szuri, ennyivel több pénzt megér.

2011. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lemaradt:a növekedés is benne lehet, de az is, hogy kisebb!Ha volt hasi fájdalmad akkor húzósabb a helyzet, de ha nem érzeted, akkor több az esély, hogy felszívódik magától.
2011. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11.21es, írtad, hogy tüszőrepesztőt neten is lehet rendelni. tudnál segíten iegy oldalcímmel?...és drukkolok a babóhoz ;)
2011. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!