Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon aggódom! Ma teszteltem...

Nagyon aggódom! Ma teszteltem pozitívat. Bajt csináltam? Sajna pár napja influenzás voltam nagyon magas lázzal, most gyógyultam ki. De a legelső nap 4 rubophent kellett bevennem mert nem ment le a lázam. Azóta semmit.

Figyelt kérdés
Akörül kellett volna megjönnie. Nem tudtam hogy terhes vagyok, nem is figyeltem rá,mert már nem reménykedtem hogy sikerülhet. Ha tudtam volna nem vettem volna be gyógyszert. Lesz így fejlődési rendellenessége a babának? Félek hogy sokat ártottam. Nem szoktam gyógyszert szedni de le kellett vinnem a lázam.
2009. febr. 6. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Nem a legjobb gyógyszert szedni, ha babát vársz, de nálam is hasonló volt a dolog.Nagyon csúnyán megfáztam, mellette összeszedtem vmi vírust is és én is kénytelen voltam gyógyszert szedni.Közben pedig szedtem a fogamzásgátlót is. Mégis jelentkezett a baba! Amikor a védőnőnek és az orvosomnak elmondtam, azt mondták, nem lesz semmi baja. Az 5 hónapos kislányom makk egészséges és gyönyörű:) Persze feltétlen említsd meg az orvosnak, a védőnő meg úgyis rá fog kérdezni, amikor a kiskönyvbe felveszi az anamnézist.
2009. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy genetikus nekünk azt mondta, hogy az első két hétben nincs kémiai kapcsolat a baba és a mama között. A láz különben is nagyobb bajt okoz, mintha gyógyszert vennél be.
2009. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, kicsit megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat. Nagyon remélem hogy nem lesz tényleg semmi baja. Hisz ha tudtam volna akkor nem veszem be. Bár 39 fokos volt a lázam...
2009. febr. 6. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nemrèg volt egy müsor a TV-ben amiben a Czeizel Endre beszèlt a gyògyszerek hatàsairòl a terhessèg alatt. Tehàt a kb.8000 fèle gyògyszer közül ami forgalomban van, 40-42 okozhat fejlôdèsi rendellenessèget. A làzcsillapítò nem. S ahogy az elôzö vàlaszolò is írta a magas ès tartòs làz sokkal nagyobb bajt csinàlhat 1-2 szem làzcsillapítònàl.
2009. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked is a megnyugtató válaszodat!
2009. febr. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!