Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800 vagy Elevit? Ki...

Femibion 800 vagy Elevit? Ki melyiket tartja jobbnak-hatékonyabbank?

Figyelt kérdés

Januárban volt missed ab műtétem,ami után az orvosom azt tanácsolta térjek át a Femibion 800-ról az Elevit magzatvédőre!!

Nem tudom melyik a jobb,ezért kérném a tanácsokat,miben különböznek?Melyik a segitökészebb a terhesség folyamán!!!Köszi


2011. jan. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindekettő jó. Nekem mondjuk azért jött be jobban a Femibion, mert az Elevittől székrekedésem lett, a Femibiontól meg nem. Amúgy mindkettőben benne vannak a szükséges vitaminok, ásványi anyagok.
2011. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A folsav formájában különböznek, ebből a szempontból a Femibion jobb. Csak drágább. Én az Elevitet nehezen tudtam lenyelni, főleg az émelygős időkben.
2011. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is Femibion!nekem a dokim mondta,hogy jobb,mint az elevit!Én Femibiont szedek
2011. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én is a Femibiont ajánlanám mert szerintem jobb mint az elevit.Igaz hogy több benne a folsav ami a fejlődés időszakban a legfontosabb a csontozatnak és a gerincnek,főleg akkor ha volt a családban gerinc probléma...

2011. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Előző terhességem missed. ab. végződött, akkor elevitet szedtem. Nem tudtam lenyelni, hánytam tőle...

Most femibiont szedek az első perctől, és nagyon jó! Ráadásul nem is hízok nagyon tőle. 12. héttől a 400-ba már +omega3 és halolaj kapszula is van, amit a vitaminnal kell bevenni. Szóval femibion! Nem tudom, de nekem ez volt a pozitív, mert már itt rugdos a pocaklakóm :)

2011. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 missed ab.-om volt elevittel. Az 5. terhességemnél Femibiont szedtem, és meg is született a fiam. Most nem azt mondom, hogy ezért, de én is a Femibiont ajánlanám. Abban aktív folsav van, amit minden nő szervezete fel tud dolgozni, ellenben a többiben lévővel, amit csak a nők 50 %-a.
2011. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!