Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Hipp Natal-lal kapcsolatban? Szedtetek még mellé mást is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ittam, vagyis 2x ittam belőle, mert nagyon hányingerem lett tőle, az ízétől. Úgyhogy elevitet szedtem, és az első 3 hónapban még folsavat is.

2011. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem szerencsére nincs hányingerem tőle. Két éve szedtem Femibiont, nekem attól volt hányingerem. A hipp-nek inkább olyan íze van, mint a Kubunak, szerintem.
2011. jan. 26. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én a Hipp Natalt szedem,nagyon jónak tartom.

Minden labor eredményem kiváló volt és eddig plussz vasat sem mást nem kellett mellé szedni.

Ettől függetlenül szedek magbeB6-ot és heti 1-2 alkalommal kálciumot,ez utóbbit magamtól.

29.hetes vagyok és ilyenkor már szokott jelentkezni a vashiány is ha nem elegendö a vitamin és ásványi anyag bevitel.

De nem szükséges mellé mást szedni,sőt ebben még jód is van,ami az elevitben nincs.

Az íze,kicsit fémes de kibírható.


Minden jót kívánok!

2011. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!