Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most írt fel a nőgyógyászom...

Most írt fel a nőgyógyászom Cholstylbegyt-et. Mik a tapasztalataitok evvel kapcsolatban, Mennyire "segítette " a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem sajnos nem segített :-(

de biztosan van akiknek igen!szorítok neked is,hogy utóbbiak közé tartozzál majd!!!

2010. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnálom :(

és hogy sikerült teherbe esned, ha nem gond hogy megkérdem?

Kriszti

2010. aug. 12. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Elég vegyesek a tapasztalatok clostyval kapcsolatban. Nekem se segített. Volt olyan hónap mkor dupla adagot szedtem. Kaptam tüsszőrepesztőt is mégse sikerült.

Nagyon vigyázz, és figyelj oda, hogy szigorúan uh-s követést igényel. Volt olyan hét, hogy 3x voltam uh-n.

Egy idő után elvékonyíthatja a nyálkahártyát, és sokan mondják, hogy a 3 hónapos szüneteben hatásosabb, ugyan is 3 hót szeded 3hót pihensz. Egyébként nem hormon, az agyalapi mirigyre van hatással.

2010. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia...gondolom én vagyok az ellenpélda. nekem segített...végigjártam az orvosokat és mindegyik azt mondta turelem,pedig már 2 éve probálkoztunk és már van egy kislányunk. Aztán a sogornom teherbe esett clostyval, megmaradt neki 1 havi adag ami 10 tabit jelent. Odaadta, persze figyelmeztetett,h ezt így mégse kéne. De mivel már eleget olvastam itt a kulonbozo bajokrol, nehézségekrol, tudtam és éreztem is h a peteérésemmel van gond. Uh-n volt, igy a doki nem volt hajlando kovetni tovább, h meg reped e egyáltalán. Vettem hát a bátorságot és a menzi 2. napján remego kézzel bevettem az elso adagot, de csak 1 tabit...reméltem,h segít. Szoval 5 napig naponta 1 szemet szedtem. Mellékhatása talán csak a fejfájás volt. Izgultam is rendesen, h uristem mire vetemedtem, mert azért ez nem játék. De csajok..megérte.... 14 hetes vagyok azota és amikor a menzimet vártam, nagyon nem akartam elhinni, h nem jon...helyette lett egy pozi tesztem. Igazság szerint vártam én tole cisztát, hormonzavart...de baba lett. Ennyi a mi torténetunk roviden.
2010. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!