Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna. Milyen tapasztala...

Aviva torna. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig csináltam egyfolytában, a 18-at, és utána az ovusakat is. Még nem lett eredménye, remélem hogy lesz.
2010. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ma kezdem. -Remélem teljesül a vágyunk :)
2010. okt. 13. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, sok helyen olvastam, hogy kitartással lehet elérni vele sok mindent, de be kell tartani, hogy utána meleg tea, betakarózás, nem fürdeni. Én úgy csináltam, hogy előtte zuhany, aztán utána amikor megizzadtam, akkor, csak egy pici frottír tőrőlkőzővel megtőrőlgettem magam, és nem fürődtem. Kíváncsi vagyok lesz-e hatása.
2010. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor legelőször csináltam, már az első hónapban összejött a kisbaba, de sajnos nem maradt meg. Aztán bevallom őszintén abbahagytam, nem foglalkoztam vele. Lelkileg elgyengültem. Most azért kezdtem újra, hogy a ciklusom hosszát rendbe tegyem. Remélem sikerül. Judit
2010. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami veled történt kedves utolsó válaszoló!
2010. okt. 13. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írják a könyvben, hogy teljes átéléssel kell végezni a gyakorlatokat, pozitív gondolkodással, és meg lesz a gyümölcse. Van akinek már az első hónapban, van akinek csak 3 hónap után.


Nagyon aranyos tőled!


Judit


Ui.: Drukkolok!

2010. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsináltam. Elég volt értelmezni a könyvből, mert sajnos nincs alkalmam rá, hogy a tanfolyamra is elmenjek. Én is drukkolok mindenkinek! :)
2010. okt. 14. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!