Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Előfordult már...

Lombikosok! Előfordult már valakivel, hogy az előkészítő szakaszban, amikor a Gonapeptyl szúrta, nem jött meg időre a menstruációja?

Figyelt kérdés
Már több napja késik, így nem tudom elkezdeni a stimulálást. Már eléggé aggódok miatta.
2011. jan. 24. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem két lombikom volt és mindig időben megjött a gonapeptyl alatt. Tesztet csináltál? Szerintem mindenképp hívd fel a dokid, hogy ilyenkor mi van.
2011. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Csináltam tesztet, pénteken és ma is. A doki pénteken azt mondta, hogy kettőt szúrjak naponta, amíg meg nem jön. De ennek már három napja. Mi tévő legyek? Már csak néhány darab van. 28-33 nap között mozog a ciklusom, ez ma már a 35. nap!

2011. jan. 24. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos felhívnám a dokit. Tényleg nem tudom, mi ilyenkor a teendő. Hülyeséget meg nem akarok írni. Egyébként nekem csak napi egyet kellett szúrnom.
2011. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyelőre nem hívom, reménykedek, hogy megjön, ma vagy holnap. Pénteken mindenképp mennem kell, mert elfogy.

Két lombikból hány babád lett?

2011. jan. 24. 11:04
 5/8 anonim válasza:

Szia, nekem volt rövid és hosszú protokollom is, és mindkét hosszú protokollnál több napot (majdnem egy hetet) késett a mensim a Gonapeptyl-től. A dokim akkor azt mondta, hogy ez normális.

Amúgy öt lombikom volt, ebből egy kislányom született.

2011. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A két lombikból sajnos egy baba sem lett. A második sikerült ugyan, de az 5. héten elhalt. Úgyhogy vár ránk a harmadik lombik.
2011. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gratulálok, akinek sikerült. Sajnálom, hogy Neked nem Utolsó! Akkor nem kell annyira aggódnom. Előfordul késés, ezek szerint!

2011. jan. 24. 16:09
 8/8 anonim válasza:

Szia kesves kérdező!

Hátha olvasod még. Most ugyan evben a cipőben járok,hogy az amigy etalon mensim 4napja késik gonapeptylt szurok long p.-ba,első lombik, neked,hogy alakult végűl sokat késett?

Köszönöm ha olvasod!

2019. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!