Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet örökletes a terhesség...

Tinker Bell kérdése:

Lehet örökletes a terhesség közbeni rendszeres menzesz?

Figyelt kérdés

Ugye tudjuk, hogy vannak olyan nők, akik attól függetlenül, hogy terhesek rendszeresen menstruálnak. Éppen ezért később szembesülnek a ténnyel, hogy babát várnak.


A kérdésem lényege az lenne, hogy ez lehet-e örökletes, vagy mindenkinek az egyéni hormonháztartásától függ?


2011. jan. 23. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom örökletes-e, de terhesség alatt NINCS MENSTRUÁCIÓ! Kisebb vérzés lehetséges, akár havonta, de ez sokkal ritkább, mint ahány kérdés ezzel kapcsolatban akár itt is elhangzik...

Ha menstruációs vérzés van, akkor leválik az egész méhnyálkahártya, amiben (terhesség esetén) megtapad a baba, tehát akkor vetélésről beszélünk ilyen esetben...


Ha arra vagy kíváncsi, hogy terhes vagy-e, bár véreztél, akkor csinálj egy tesztet, abból kiderül.

2011. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy szeretem az ilyen válaszokat! Nem okoskodásra voltam kíváncsi, hanem arra, hogy lehetséges-e!


Elnézésedet kérem, hogy a menstruáció szót használtam, de nálam így hívják azt, ha az ember minden hónapban rendszeresen vérzik, akár van mellette terhesség akár nincs!


Emellett így is értetted miről beszélek!


És csak kíváncsiságból kérdeztem, mert nem vagyok olyan, mint a mostanság élő 14 évesek, hogy szexelni elég menő, de terhességi tesztet ciki venni!

2011. márc. 4. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne reménykedj ilyenbe..

ha menstruálsz valószínű, hogy nem vagy terhes, de vegyél egy tesztet, ha ez megnyugtat.

2011. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer "megjött", ami minimális vérzés, inkább barnázás volt 3-4 napig. Anyukámnak egyből elmaradt, de a nagyim menzeszelt!
2011. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na végre!


Köszönöm!


Ilyen válaszokra voltam kíváncsi!

2011. márc. 4. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Anya is menszeszelt velem 3 hónapig.Még többet,és hosszabb ideig,mint máskor.És itt vagyok...
2011. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

=o)


Köszönöm a válaszod!

2011. márc. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!