Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet vért...

Terhesség alatt lehet vért adni, ha rendszeres véradó vagyok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendszeres véradó vagy, akkor emlékezz vissza minden egyes véradás előtt ki kell tölteni a kérdőívet. Abban benne van.
2011. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném.
2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet! Ahogy az 1. válaszoló is írta a kérdőív is kérdezi és az orvos aki azt kiértékeli nem fogja engedni, hiszen most sok lenne az a 4,5 deci amit levesznek, mert szinten minden cseppedre szükséged van, hogy a baba is jól érezze magát. Ilyenkor egyébként is gyakrabban vérszegény az ember. ;) boldog babavárást! ha megszülsz, majd pótolod az elmaradt véradásokat! ;) most inkább a babádra gondolj. ;)
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Normális vagy? Mazohista elvetélnél rögtön.
2011. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!nem lehet!!!de ne is akarj,nem lenne jó neked sem,és a picinek sem.n is véradó vagyok,de nem adtam már több mint 2 éve,mert 1.5 éves a lányom,és szülés után amikor akartam menni,elzavartak,mert nem telt még le az 1 év szülés után,bár én császáros voltam.most meg megint babás vagyok,úgyhogy nem adhatok:)
2011. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!