Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a menete a lombiknak?

Mi a menete a lombiknak?

Figyelt kérdés
Ahogy bejelentkezünk onnan hány hét a tényleges beültetés?Mik a kötelező vizsgálatok? Mindenki meghízik a hormonoktól?
2009. febr. 3. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan intézetbe mész, ahol a TB támogatja (pl. Kaáli -mi is ide járunk, de még az inszeminációnál tartunk), akkor a bejelentkezés után fél évvel kapsz időpontot, mert nagyon sokan igénylik.

Kötelező vizsgálatok: hormon, sperma, átjárhatósági, hüvely, clamidya. Legalábbis nekem ezek voltak. Ha átjárható vagy (legalább az egyik oldalon) és a férjed spermái fürgék és életképesek, akkor először az inszeminációval próbálkoznak. Én eddig nem híztam meg a hormonoktól, de lehet, hogy lombiknál nagyom mennyiséget adnak ?! Erről nem nagyon tudok nyilatkozni.

2009. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Kaáli a legjobb, nem érdemes máshova elmenni. Van Budapesten és Szegeden is intézményük. A vizsgálatok után következik az inszemináció (4 éve még így volt) 6 alkalommal, tanácsos 2 hónapos szünetet hagyni legalább 1-szer a fél év alatt, tehát az min. 8 hónap. Közben persze folyamatosan feljárni az intézetbe, ahol nézik mikor érik a petéd, tüszőrepedést, stb. stb. stb. Ha az inszemináció nem sikerül, akkor következik a beültetés. Ennek már jóval nagyobb az esélye, hogy sikerüljön. Nem valami kellemes tortúra, de a baby érdekében mindent. :)
2009. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a BMC-ben 5-6 hónappal a legelső bejelentkezés után csinálják. Miből gondolod, h lombikra lesz szükség?
2009. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!