Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve próbálkozunk a babával,...

1 éve próbálkozunk a babával, de nem jön össze! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok,mindig 28 napra pontosan jött meg, de mióta babát szeretnénk, 21-26 napra jön meg. Ovu teszt szerint 12. napon van a pém, rá 10-11 napra jön meg a menszeszem. Mit tanácsoltok?
2009. febr. 3. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne vesztegesd az időd, jó szakembert keress fel. Mi a BMC-be mentünk és egyből kiderült mi a bibi. 28 naposak voltak a ciklusaim...
2009. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Mivel a péd után 10-11 nappal jön meg ezért nagyon rövid a luteális szakasz atóz valamilyen hormonproblémára utal azt hiszem sárgatest elégtelenségre vagy pajzsmirigyre.

De annyit tehetnél hogy iszod a cickafarkfű teát pé ig utána meg a palástot szeded a folsavat , e-vitamint, meg ha jó még a gynex csepp , barátcserje kapszula , és ha nem segít pár hónapon belűl akkor sztem keress fel egy dokit mivel te sem leszel már fiatalabb.

Van már babátok vagy ez lenne az első??

2009. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el a dokihoz. Ne húzzátok az időt. Csinál majd egy hormon vizsgálatot, megnézi a hormonjaid renben vannak-e. A párodnak is kell sperma vizsgálat és így tovább. Lényeg, hogy induljatok meg. Ki tudja mi van a háttérben és jobb mihamarabb elkezdeni a kezelést. Már ha egyáltalán van valami baj. Nem biztos ám!
2009. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is minél hamarabb indulnék valahova. Ne vesztegessétek az időt! Szakemberek kivizsgálnak és rásegítenek a dologra, még ha nincs is semmi baj, egyszerűen csak nem jön a baba. Mi most a Kaáliba járunk Pestre. Nagyon meg vagyok elégedve velük. Igaz, bele kell nyúlni a pénztárcába, de én már nem hiszek a "legyetek türelmesek és próbálkozzatok" mondatokban. Ebben a hónapban lesz a 2. inszeminációm, bízok a sikerben. Ja, több, mint 2 éve próbálkozunk.
2009. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Most lehet, hogy az előttem szóló profikhoz képest érdekesen közelítem meg a témát. 40 évesen szültem tavaly.

Jó a technikátok? Konkrétan: Ejakuláció után kb. 30 percen át falhoz támasztott magasra emelt lábbal próbálj maradni. Derék és popsi alá nagy párna. Ha három hónapon át eredménytelen, akkor tényleg irány a doki.

2009. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!