Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem feküdtem le a barátommal,...

Nem feküdtem le a barátommal, de lehetek attól terhes ha petting közbe a pénisze a hüvelybemenetnél volt?

Figyelt kérdés
Nem volt magömlése, de mi van akkor ha volt előváladék? Vagy csak akkor eshetnék teherbe ha behatolt volna teljesen igaz?
2009. febr. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehetne mellőzni ezeket a kérdéseket óránként van belőlük 2 olvasd vissza angyalom amiket kérdeztek régebben és megtudod hogy lehetsz e terhes de ha még mindig nem tudod kérj szexuális felvilágosítást arról hogy ne csak b...szni legyen eszed hanem védekezni is!!!!!

Tudom lepontoznak ezért de már rettenetesen unom hogy óránként ilyenekre kell válaszolni mert a tinik csak b...szni tudnak ész nélkül!!!!!!

De egyébként nem lehetsz terhes ha nem lennél annyira elme akkor tudnád hogy hogyan lehet gyereket csinálni , nem elég ha rád néz valaki.....

2009. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi a valószínűsége! Az igaz ,hogy az előváladékban is lehet sperma, de azért az nagy akrobata mutatvány lenne ha kintről besétálnának! Szóval, most nyugodj meg, nem vagy terhes, de a továbbiakban tényleg vigyázzatok! Egy nem kívánt terhesség nem gyerek játék!!!
2009. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nem azon jár az eszem, ne mínősíts! Mellesleg ha ennyire zavarnak ezek a kérdések, nem kell megválaszolni őket! :) Sőt ez az oldal erről szól nem? Kérdés és Válaszok...

Köszöntem

2009. febr. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!