Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik héttől lehet tapaszta...

Hanyadik héttől lehet tapasztalni a terhesség első jeleit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nagyon odafigyel akkor már a beágyazódást is érzi.

Egyébként kb a 4.-5. hét körül szokták úgy igazán először megérezni.

2011. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tök változó ...

van aki csak akkor veszi észre ha nem jön meg neki 5. hét

ált .a hatodikon kezdődnek a markáns tünetek émelygés de sokaknak a 8.hétig semmi bajuk.

2011. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En mar tudtam,mielott meg kellett volna jonnie,hogy terhes vagyok,mert nagyon szarul voltam. Almos, faradt voltam es nem birtam enni. A csoki szagatol undorodtam...
2011. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) én még nem tapasztaltam semmilyen jelet és megmondom őszintén hogy most még nem is szeretnék. Túl fiatal vagyok.(mondjuk nálam fiatalabbak is szültek már) Csak meg vagyok ijedve egy kicsit mert elképzelhető a terhesség. Késik is pár napja. Decemberben 20-án jött meg ami azt jelenti hogy elvileg nekem most januárban 18-a körül kellett volna megjönnie, de még nem jött meg...de ha a héten nem jön meg akkor veszek tesztet, de azok sem 100%osak.
2011. jan. 21. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
A tesztnél a negatív nem 100%,de ál pozitív eredményt nem szokott mutatni...
2011. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö.nekem is dec.20.-án volt meg utoljára,és kedden teszteltem 1 halvány pozit.V.
2011. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor te terhes is vagy? Gondolom azért még dokival is megnézeted.
2011. jan. 21. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:

szia.Igen elméletileg terhes vagyok,de dokihoz még nem megyek ,mert korai lenne.

neked mikor volt pé-d amugy??V.

2011. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!