Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja a mensit 28-ara?...

Ki nem varja a mensit 28-ara? Hogy tudjatok ki varni?

Figyelt kérdés
En nem birom,szerintem egyfoltaba kepzelodok,azt hiszem nem jon ossze a baba:(
2011. jan. 20. 20:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
A 22.ére nem várok is összejöttek egy másik kérdés kapcsán.Én róluk irtam.És saajnos náluk sokan irták hogy nincs baba,mert sajnos megjött!Ezek szerint rosszul fogalmaztam,bocsi!Amúgy ki hogy áll?
2011. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Nagyon türelmetlen vagyok!!!

Már ma csinálnék tesztet:(

Valamiket érezteke????

2011. jan. 24. 09:39
 13/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én vagyok aki elsőnek írt,és a poztív gondolkodást nyomatja!!!:DDD

Nálam a helyzet szinte változatlan.Kivéve azt hogy ma reggel 7 kor futottam a WC-re,elkapott a hányinger,hánytam is:S Aztán ettem meg bevettem egy B6-ot,viszonylag jobb lett,bár el el kap az öklendezés...A hasam nem fáj,csak fura.Fáradtnak érzem magam bár a hétvége mozgalmas volt úgy hogy nem tudom...Csütörtökön vagy Pénteken tesztelek reggel 10-sel,majd megírom az eredményt.Folyásom nincs,még maszatolásos cucc sem volt,tök száraz vagyok:S

Mindenkinek türelmet és kitartást,valamint pozitív energiákat,meg lesz az eredménye meglátjátok:)))))

Puszi

2011. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Olyan,mintha ismernélek téged legelső válaszolom,de nem tudom honnat,vagy csak hasonlítasz valakire?:)

Többet szeretnék megtudni rollad,ha akarod:)

2011. jan. 24. 12:44
 15/32 A kérdező kommentje:
Én a mai napon azt hiszem feladom a reményt.Minél többet olvasgatok ezzel a témával kapcsolatosan annál inkább rá jövök,hogy nem lesz semmi,és nem sikerült és nem is jó volt az időzítésünk a párommal.ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
2011. jan. 24. 14:05
 16/32 A kérdező kommentje:
Úgy elegem van már,jobb is lenne ne tudni semmiről és csak jőjjön aminek jönnie kell,mert már tényleg éreztem mindent amit csak kelett,a beágyazódást na meg minden szurkát,azt hiszem az agyamba bevettem valamit és el is képzelem azokat,mert tudom,hogy azt kéne érezzem.
2011. jan. 24. 14:08
 17/32 A kérdező kommentje:
Fúj de nagyon elegem van,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fú,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj,fúj:(
2011. jan. 24. 14:13
 18/32 A kérdező kommentje:
Ja s akkor ne is mondjam,most egész héten fájdogál a hasam,mert úgy érzem mintha beteg kéne legyek,s aztán mikor beteg leszek 5-4nap mulva folytassa tovább,ezt kibirni?!Én mostmár átmentem idegbetegbe,hisztizek egyenesen,de ne haragudjatok!!!!Valamit írjatok ki hogy van,hogy viseli a dolgokat,valaki nem szolgál valami jó hirrel???
2011. jan. 24. 14:17
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem szabad most feladnod és bekattani!NEM,NEM,NEM....

Nyugi,ha mégis babás akkor neki sem jó a hiszti a stressz meg a többi.Én is próbálom már másfelé terelmi a gondolataimat-takaritás,meló...

Te is próbáld ki.Már csak pár nap és kiderül!

Én már eljutottam arra aszintre,hogy több mint két év után 1-2 hónap ide vagy oda.Tudom úgy hangzik mintha nem is akarnám ,pedig nagyon-nagyon szeretném már én is átélni az anyaság örömeit!!!!De tudom hogy nem kattanhatok be,mert akkor vége mindennek...

Pedig már napok óta van folyásom nem is kevés szerintem ismét mensit hoz(Bárcsak ne úgy lenne!)M

2011. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
M drukkolok,hogy a folyásod ne hozzon mensit,nekem a mai napig volt folyásom,most nincs,nem azt mondom ,hogy patyolat száraz vagyok,de nincs.
2011. jan. 24. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!