Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. gyermekünk nem akar összejö...

2. gyermekünk nem akar összejönni?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiunk, kis korkülönbséggel szerettük volna a tesót, de 13 hónapja hiába próbálkozunk! Doki szerint minden ok, ha az első összejött most is össze fog, de már nagyon el vagyok kenődve! Erőltessek valami vizsgálatot, vagy tényleg várjak? Meddig? A fiunk most 17 hónapos... Ő 8 hónap után jött össze...
2011. jan. 20. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy vérképet mindenképp lehet hogy valami hormon nincs v. kevés és amiatt nem jön össze.



Sok sikert!

2011. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem pont ilyen gondom van, az elso terhesség 5 honap után jott ossze, a 6.-ra maradtam terhes, most meg már 11 hónap eredménytelen, pedig jók az eredményeink, nálam az elejétol jo volt minden vizsgálat, mai napig, a párom is volt dokinál és o is rendben van. pedig azt beszélik hogy a második terhesség hamarabb ossze jon már, na ahhoz képes már a duplája a várakozási ido. szorítok nektek hogy mielobb ossze jojjon

2011. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az, hogy egy babátok már van, nem jelenti automatikusan azt, hogy most is minden rendben. Borulhatott azóta a hormonháztartásod, letapadhatott a petevezetőd, esetleg a párodnak volt vmi olyan betegsége azóta. Bármi lehet. Szerintem ha nem akartok teljesen beleőrülni, kezdjétek el a kivizsgálásokat. Ha mostani dokid nem hajlandó erre, akkor keress másikat.

2011. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!