Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol es milyen korulmenyek...

Hol es milyen korulmenyek kozott tortenik a kaparas, illetve abortusz?

Figyelt kérdés
Minden nogyogyasznal altatnak?Milyen helyzetek vannak?Milyen erzes?Mennyire faj?Mennyi ido mig tul van az ember rajta?Sajnos muszaj elvetetni a babat,valami problema van vele.Nem lenne egeszseges.Mennyibe kerul egy ilyen beavatkozas?
2011. jan. 20. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ssjnálom...

Kórházban klinikán nem nőgyógyászaton.

igen altatásban vénásan és gázzal.

helyzet?,???? hogy érted?

érzés? nem érzed utánna meg olyan mint a vérzés.

fáj... főleg lelkileg- missed-

mennyi idő? egy hónap ...


ingyenes ha orvosilag indokolt fizetni csak a magzatelhajtásért kell.

2011. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En ugy tudom a kaparast nem altatasban vegzik.Sok ilyet ismerek.Es mindenki orditott kozben.Meg fajdalmas
2011. jan. 20. 08:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly októberben rendellenesség miatt vették el a 13 hetet betöltött babámat:( Előző nap délben kaptam lamináriát(méhszájtágítót),majd másnap reggel végezték a műtétet altatásban.Mikor felébredtem,enyhén görcsölt a hasam,mint egy mensikor,nem volt más testtileg,csak lelkileg.Ahogy véreztem,úgy vérzett a szívem is:(Semmi testi fájdalmam nem volt,csak a lelkem fáj azóta is:((((
2011. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dehogy!!

Az csak régen volt, most 5 perces altatással veszik el, olyan lesz, mintha nem is aludtál volna.

Nekem eg küretem volt a nyáron, de nem fájt, és csak 5 perc volt. Ne félj! És sajnálom.:(

2011. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyanról hallottam hogy szülés után cu - küret- kanállal volt kaparás az nem mindig altatásban van és biztos fáj.
2011. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8-42-s, azóta nem sikerült a baba?
2011. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Megirnád mi a baj, amiért nem tarthatod meg?

Altatnak, küretszobában, vagy műtöben végzik.

Nem érzel semmit

Nem kell fizetni érte, ha TÉNYLEG indokolt az abortusz

egyébként 30.000ft, ha van TB-d

2011. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én láttam egy videot és azon nem alszik a nö,biztos nem fáj csak kellemetlen,helyi érzéstelenitést kapott a nö,másik esetben egy ismerösömet altatták,szoval ezek szerit változo a dolog.nagyon sajnálom én is hogy el kell vetetned,mi a baj?
2011. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia


nekem volt egyszer missed ab.

nekem akkor azt mondta a doki h nem altat, hanem bódít és helyi érzéstelenítést ad, előszőr kaptam egy szurit a karomba azt mondta nem fogok érezni semmit, hát őszintén az első helyi érzéstelenítést mintha éreztem volna, de utána azonnal elaludtam és mire felébredtem már a szobámban voltam. Ja és előtte feltesznek egy tablettát, hogy kinyíljon a méhszáj, de attól is úgy elálmosodsz, h átalszod azt a 3-4 órát.

De ezt meg is tudja neked mondani az orvosod, hogy abban a kórházban mi a szokás, van ahol kapásból altatnak, és máshol bódítanak.

Ne félj, nem fogsz érezni semmit, én annyira rettegtem, hogy sírógörcsöm volt napokig előtte.

Remélem hamar átesel rajta, és gyorsan felépülsz!

Ja, és mi most 32 hetesek vagyunk :) Minden jót!

2011. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.,

Melyik kórházban fogják csinálni?

2011. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!