Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok, akik néhány hónapja...

Azok, akik néhány hónapja próbálkoznak, de még nem jött össze, melyik részét szeretik a hónapnak?

Figyelt kérdés
Mikor megjön, utálom, úgy érzem nem bírok ki még egy hónapot. Az azt követő időszakban mindig reménykedem szeretkezés után, hogy spotán sikerült. A pé időszakát ki nem állhatom, egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne figyeljem a jeleket, és ne azon rágódjam, hogy ma jó lenne...A pé utáni időszakot szeretem, minden hónapban ez a legjobb, mert bármi lehet :) Aztán kezdődik minden elölről...
2011. jan. 19. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, második! Nekem még van 4-5 napom a mensziig, úgyhogy most élem a legjobb részt :) Nemsokára minden kiderül. És ha nem jön össze? Indul az új hónap :)
2011. jan. 20. 21:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok lányok? Nekem holnap nem kellene megjönnie.
2011. jan. 25. 16:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap megjött, holnaptól szedem a Clostit.
2011. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok! Én is hasonló cipőben járok. Nekem is megjött 27-én. Szedem megint a clostit és várok. Én a peteérését időszakát nem szeretem annyira. Addigra mér nagyon feszült vagyok és úgy nézek a pasimra, mint egy prédára akit le kell vadászni. Ő nem szereti a direkt dolgokat, nem így szeretne babát csinálni, ezért nem nagyon tudom vele ezeket a dolgokat kibeszélni. De én nagyon szeretném, akár most azonnal, nem szeretnék hónapokig próbálkozni. Szerinte jön ha jönnie kell. Tudom én is,hogy jobb lenne nem ennyire akarni, de nem tudok nem gondolni erre. Lányok van még valaki hasonló helyzetben?
2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!