Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni? 4...

Mikor érdemes tesztelni? 4 napja késik.

Figyelt kérdés
...pedig most pontosnak kellett volna lennie, mert hétfőn mentem volna HSG-re, sajnos le kell mondanom. A mellem viszont iszonyúan feszül, sőt faj, mint mielőtt megjön
2011. jan. 19. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem akár most is tesztelhetsz már. Szorítok!


6+3 km

2011. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj!! Szorítok:))
2011. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs itthon teszt, vennem kell. Mennyire van különbség teszt és teszt között? Érdemes a drágábbat venni? Ha nem muszáj, akkor nem szeretném
2011. jan. 19. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 4 nap késésnél már mindegy. Egyébként a dm-ben az x-epil teszt azt hiszem 500 ft, az jó ár, és megbízható is. Nekem 3 nap késésnél este már pozitív lett.

Drukkolok! És írj majd.

2011. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
negatív :(
2011. jan. 19. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha holnapig nem jön meg,akkor reggeli első vizeletből tesztelj. Ha negatív,akkor se búslakodj,van,akinek csak 1 hét késés után mutatta ki a teszt a terhességet.

Szokott késni?

Ha nem,akkor reménykedhetsz!


:D Szorítok!!

2011. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást! :)

Reggel tesztelek, ha addig nem változik a helyzet, még szerencse, hogy 2 db-os tesztet vettem! :D

2011. jan. 19. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az x-epil este -lett.Másnap reggel meg+.

Majd írj!

Szorítok

2011. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is x-epileset vettem, tegnap negatív, és sajnos ma reggeli is. De ha meg nem vagyok babás akkor végre megjöhetne már, hiszen HSG-re kell menne, hogy elkezdhessük az inszemet!!!!! Légyszi légyszi légysziiiii!!!!
2011. jan. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!