Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kezeljem a következő...

Hogy kezeljem a következő helyzetet?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy terhes lettem. A tanácsotokra lenne szükségem. Mikor terhesek voltak, akkor ti milyen pozícióban szexeltetek Nekem a legkedveltebb pózaim a kutya, fordított lovagló, és a kanál volt. Mindegyik pózban elég mélyre hatolt belém a párom farka. Legtöbbször tövig. Ha terhesként is használom ezek a pózokat árthat e a gyereknek, ha pl. a párom tövig engedi a farkát belém.
2011. jan. 17. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
A párom farka kb. 20 cm és olyan 3 és 4 cm vastag, ha tövig belém teszi ez idő alatt is nagyon félek, h. vmi baj lesz.
2011. jan. 17. 14:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát először legyél "csak" terhes, és utána gondolkodj ezen!
2011. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyis fogod érezni, ha kellemetlen. Amíg meg jó, a babának alapesetben nem árthat. Ha mégse lehet, akkor a doki majd eltilt, de ez nem a párod méretétől függ.
2011. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem árthat mert a baba védett helyen van.

Szexeljetek úgy ahogy jólesik.

és kezelheted is szó szerint ha pl. nincs kedved lehet orálisan is.

2011. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.
2011. jan. 17. 14:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az, h. már elég régóta szerettem volna összehozni a párommal egy kisbabát. A baj velem volt, van. Szex közben elég hamar lesz hüvelyi orgazmusom olyan hamar, h. a párom sem élvez el nálam hamarabb. A hüvelyi orgazmusom alatt sokszor folyadék is távozik a hüvelyemből és mindenez mellett a párom farkát is kilököm magamból. Kézzel elégítettem ki nemrég a páromat és úgy élvezett belém. Kb. egy fél órát magamba tartottam a spermáit, h. meg tudja termékenyülni. Valószínűleg sikerült.
2011. jan. 17. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy megkérdezem,de hány éves vagy??Gondolom naggyon fiatal!!Mert a párom farka helyett a párom nemi szervét írják inkább!::De lehet,hogy ez kamu kérdés?!?!?
2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

EZ EGY NAGY KAMU, RÁADÁSUL PASI ÍRTA!

Kac-kac!

2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez totális kamu. Nő így nem beszél.
2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!