Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár már valaki úgy, mint én?...

Jár már valaki úgy, mint én? Ha igen, akkor miért történik mindez velem?

Figyelt kérdés
Járt már valaki úgy, mint én? Ha igen, akkor miért történik mindez velem? Az a helyzet, hogy kisbabát szeretnénk a párommal és eddig még nem jött össze. Eddig menseskor még soha nem görcsöltem, és soha nem is fájt még a hasam, de most, amikor meg kellett volna jönnie, akkor iszonyúan görcsöltem és másnap meg is jött. Lehet, hogy terhes voltam és ilyen hamar elvetéltem?
2011. jan. 14. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges igen.Ugyan ebben a cipőben járok, most volt 2 hónapja egy ilyen spontán vetélésem.. beágyazódás után azonnal kilökődött, 9nappal előbb jött így meg, iszonyú fájdalmaim voltak, és azóta nem jött össze újra... Sajnos már ez az agyon hormon kezelt sok étel , amit megeszünk megnehezíti a nők dolgát :S Én 20 éves vagyok, időben elkezdünk próbálkozni, hátha el tart 3-4 évig, és nem szeretnék arra ébredni, hogy 30 éves vagyok baba nélkül

2011. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!