Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fű miatt történik mindez?

Fű miatt történik mindez?

Figyelt kérdés
2 éve tolom, s legalább 1 éve napi szinten is. Néha le le álltam, bizonyos emberek, magam miatt de nem tartott sokáig. Úgy érzem a szervezetem nem hiányolja egy kicsit sem, de viszont ha társaságba vagyunk s elindul egy dzsó nem nagyon tudok nemet mondani neki.. Legjobb barátnőmet emiatt vesztettem el, úgy érzem.. Ő kérte, hogy hagyjam abba, de nem vettem komolyan.. Aztán következett, hogy eltávolodtunk, azt mondta megváltoztam. Oké, túltettem magam rajta, s lazán éltem az életem "friends with benefits" szinten vettem az egészet. (fontosak a barátaim, igen). Megint került egy barátnő melyik fontosabb lett mint a többi, de nem annyira, hogyha egy ajánlat jött a tépésre ne hanyagoljam el a csajt. Tanulásom megromlott, de nem kifejezetten a tépés miatt, vagy igen ? Nem tudom, hangulatingadozásaim vannak, ha nem tépek akkor nem kapom a helyem, azt hiszem nem vagyok jó társaság s ilyesmi. Mi van most ?
2011. szept. 27. 19:52
 1/4 anonim válasza:
Gyakran előfordul lelki függőség a szerek iránt, ami nem mutat semmilyen fizikai tünetet, csupán letört vagy és hiányérzeted lesz. Talán meg se tudod magyarázni mi is hiányzik, de 2 év alatt úgy gondolom megszokhattad, hiába mondják hogy a fűre nem lehet rászokni, általában az nyitja az utat a keményebb drogok előtt. Ne add fel a leállást vele, hidd el megéri már csak a tanulás meg az emberi kapcsolataid rendbehozása érdekében. Depressziós lehetsz, magadba fordulhatsz és elveszítheted azokat, akik egyébként fontosak neked. Az önértékelési problémák már jelentkeztek, hiszen csak a fűvel érzed magad teljesnek, csak ezt eddig nem vetted számításba.
2011. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük az információt!

Az IP címet ellenőrizzük!

A kollégák kiérkezéséig kérjük szíves türelmét!


Üdvözlettel,

BRFK

2011. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÁHÁH LOL
2012. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces tényleg
2015. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!