Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nem vártam, de ma...

Hétfőre nem vártam, de ma megjött, jó lenne, ha kiderülne h terhes vagyok, de kicsi rá az esély, h ez csak pecsételő vérzés lenne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A pecsételés még jelenthet beágyazódást is, bár ebben az esetben a tesztelés korai lenne, vagy sajnos korábban megjött.

Ha nincs görbéd, akkor ennél pontosabbat nem nagyon lehet mondani.

2011. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2011. jan. 14. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tévedek, de úgy látom, ez egy sima "naptármódszer", aminek annyi a hatékonysága, mint egy műanyagkalapácsnak. (Már bocsánat a hasonlatért, de jobb nem jutott eszembe, szóval teljesen bizonytalan.)


Várni kell. Ha holnap-holnapután erősödik a vérzésed, akkor menstruáció volt. Ha elmúlik egy-két napon belül, és nem is erősödik, akkor lehetséges, hogy beágyazódás volt, akkor viszont még 10 napot kell várni tesztelésig, és amit lefelejtettem, hogy lehetséges, hogy késői ovuláció jele volt, abban az esetben megint csak jócskán várni kell még, hogy bármi is kiderüljön...

első

2011. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!