Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS anyukák, kismamák, ti...

PCOS anyukák, kismamák, ti honnan tudtátok, hoyg talán babát van, babát vártok? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

40 naposak a ciklusaim ,ma már a 44-ik napomon vagyok és sehol semmi. Néha megjön érzés, fáj a mellem, és sokat járok pisilni. De ez az előző menszeszem előtt is volt, bár akkor nem késett 4 napot!

Megszakítással védekezünk!


2011. jan. 13. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy jártam anno, hogy vártam a menzeszt, de nem jött. Nem foglalkoztam vele, mert akkoriban 2 havonta jött meg. Mikor már 2 hetet késett és voltak terhes tüneteim(sűrű pisilés éjszaka is, erős mellfájás és érzékenység, mindjárt megjön érzés, plussz iszonyatos fáradtság), akkor csináltam tesztet, ami pozitív lett, kb 8 hetesen pedig uh-n is voltam. A fiam holnap lesz 2 éves:)

Most pedig merckformint szedek 8 hónapja , és 6 havi kezelés után ismét pozitívat teszteltem:)

Remélem veled is minden rendben lesz és jön a baba!

2011. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!