Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire ritka a...

Tényleg ennyire ritka a "könnyen teherbe esés"?

Figyelt kérdés

Bocs a bugyuta kérdésért...de komolyan érdekel.

"Teherbe esni nem olyan egyszerű" - ezer felől visszaköszön.

Mi még meg sem fogalmaztuk teljesen miért engedtük egymásnak, hogy kétszer megtörténjen megszakítás nélkül..máris baba nőtt a pocakomba...tudtam, hogy az egyik ilyen alkalom időben történhetett...így teszteltünk,bár a pozitív teszt az első pár pillanatban nagyon ambivalens érzéseket váltott ki belőlem...mégis emlékszem a teszt előtt tudtam, ha negatív azt fogom gondolni valami nincs rendben velem...mert ugye "megtörtént" a ciklus közepén...

Soha életemben előtte nem érdekeltek kismamás dolgok (érthetően) és ahogy egyre több infóval gazdagodom most mégis úgy érzem magam, hogy ami velem történt manapság nagyon ritka...előtte meggyőződésem volt, hogy legtöbbször úgy mennek a dolgok, ahogy velem is megesett...


2011. jan. 11. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát irigykedem. én 5 hónapja próbálkozom minden másnap mindent bevetünk ovulácokor naponta többször ha hétvége és semmi. :-((
2011. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

15:05:


Nem biztos, hogy a "naponta többször" az segít. Én úgy tudom, hogy ha néhány napot kihagytok, akkor a férfi spermájában megsokszorozódnak a spermiumok, ami ugye nem hátrány. Érdemes lehet kihagyni a peteérés előtti napot, és aznap, jó hosszan együtt lenni.


Biztos vagyok benne, hogy nektek is sikerülni fog. A barátnőmék több, mint egy évig próbálkoztak, már épp feladták volna, (és a barátnőm is befejezte a "görcsölést", hogy "legyünk együtt, mert gyereket akarok, és épp peteérésem van", aztán egyből rohanok a tesztért a boltba), és lőn, összejött nekik természetes úton. Már egy éves múlt, tökéletes, egészséges kislány.


Hasznos lehet még a hévízi nyaralás is, anyumnak az vált be, így lettem én! :)


Drukkolok! :)

2011. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!