Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vki a menzi előtti napokban...

Eszo kérdése:

Ha vki a menzi előtti napokban esik vhogy teherbe (pl spontán pé), akkor az a menzije is elmarad már?

Figyelt kérdés
ezen csak úgy elgondolkoztam..
2011. jan. 11. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is marad el, enyhébbnek kell lenni, mert ha leválik az egész méhnyálkahártya, akkor nincs hol megtapadni annak a pindurnak...
2011. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na, oké..de akkor hogy van az, hogy vki meg csak menzi alatt tud teherbe esni? ( mert ilyen is van!!)
2011. jan. 11. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon ritkán fordulnak elő. Amúgy meg a beágyazódás 7-10 nap. Ha valaki mensi alatt termékenyül meg, mire beágyazódik, addigra már némileg regenerálódott a méhnyálkahártya.
2011. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ultrahang szerint nekem mensi előtt 2-3 nappal sikerült teherbe esnem. Nem jött meg, 3 nap késésnél még negatív volt a teszt. Dühöngtem is hogy ha már nem vagyok terhes akkor legalább jöjjön meg és lehessen újra próbálkozni. De egy hét késésnél már a teszt is pozitív lett. :-)
2011. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Csak akkor tud", no ezt nem hiszem, maximum azt, hogy akkor sikerült.

Az ember akkor tud teherbe esni, amikor peteérése van. Minden termékeny időszakban levő nőnek is van évente legalább(!) kéz olyan ciklusa, amelyikben nem lökődik ki a petesejt (anovulációs ciklus). Ilyenkor a köv. ciklusban az a petesejt BÁRMIKOR kilökődhet, egy jó orgazmus erre rá is szokott segíteni. Így lehet a ciklus bármely napján teherbe esni, csak ennek kisebb a valószínűsége. Egyébként a menstruációs nyálka jó talaj a hímivarsejteknek, olyan nőknek, akiknek egyébként nem túl termékeny a nyáktípusuk, ez jól jöhet...

2011. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocs, "két" olyan ciklusa...
2011. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat..


szóval, ha vki mondjuk menzi előtt 3-4 nappal esik teherbe( legalábbis ez lenne az időpont, ha sikerülne), annak már nem jön meg?! vagyis ha szokásosan megjön, akkor tutira nem terhes?!


(bocs..ezeket nem magam miatt kérdezem..)

2011. jan. 11. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok most! Dec. 23-án voltunk együtt, úgy hogy nem védekeztünk. Dec 27-re nem vártam. Nem is jött. 31-én csináltam tesztet, negatív lett ( még korai volt). Aztán 4-5-én volt egy kis barnázás(azt hittem megjön). Gondoltam hátha most ágyazódik be, és 7-én csináltam tesztet. És halvány pozi lett ami azóta egyre csak erősödik.
2011. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

gratulálok Kedves Utolsó!


szép kis újévi ajándék! :-)


tehát akkor semmiképp nem jön meg már az a menzi..

2011. jan. 11. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jött meg, és bízom benne, hogy most már nem is fog. Neked is későn volt pé-d?
2011. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!