Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hete spontán elvetéltem,...

4 hete spontán elvetéltem, akkor a 6-ik hétben voltam. A hormonszinten lement már a következő napokban. Ma reggel teszteltem és pozitív lett (erős második csík)! Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vannak tüneteim mint pl. fejfájás, hátfájas, magas a hőm, a melleim is fájnak és meg vannak duzzadva. Mit gondoltok?
2008. ápr. 4. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy Gratulálok, és vigyázz magadra.
2008. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de jo neked remélem nagyon én is hogy babád van
2008. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon vigyázz magatokra!!! Szorítok! És gratulálok!
2008. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gratulálok tuti baba.
2008. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok a babohoz!

De szeritnem menj el orvoshoz,h kapj vmi gyogyszert ami nem engedi,h megegyszer elvetelj!

Nagyon boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is elvetéltem 6 hete remélem most nekem sem fog megjönni április 8-án. Nekem javasolták a folsav szedését a méh megerősítésére.
2008. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat! Sajnos az itteni orvosok (USA-ban élek) nem tartják jó ötletnek a terhesség-megtartó vitaminok szedését. Fogalmam sincs miért. De termeszetesen megpróbálok extra óvatos lenni!
2008. ápr. 4. 17:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Folsavat már 6 hónapja szedem!! :)
2008. ápr. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!