Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne akarjam, ha annyira...

Hogyan ne akarjam, ha annyira akarom már hogy összejöjjön egy babó? Tavaly nyár óta próbálkozunk, és egyre görcsösebb vagyok. Mindenki azt mondja, próbáljam elengedni kicsit, és akkor összejön, de hogyan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán tűzz valami másik célt magad elé (pl. utazás, lakásfelújítás, akármi), próbálj meg arra koncentrálni, azzal foglalkozni.


Ha jól számolom 6-7 hónapja próbálkoztok, az egyáltalán nem sok. Általában 1 év sikertelen próbálkozás után "vesznek komolyan" az orvosok, Ti ennek alig a felénél vagytok!


Minél előbbi babázást!

2011. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. Nálam eljött egy pont, mikor elkezdtem rendszeresen egy dologgal foglalkozni szabad időmben, és töröltem a fejemből a gyerek témát. Nekem sem ment varázsütésre, de akkor már besokalltam a gyerek várásból. aztán rögtön meg is fogant a lányom. fel a fejjel!
2011. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az előző két terhességem 2. hónapra összejött. Sajnos a második babámat elvesztettük szülés után 7 héttel. Ez egy éve volt.

Annyira szeretnék már újra babázni! Mivel foglaljam el magam? Amikor a lányommal vagyok, minden tök jó, de ő napközben bölcsiben én meg dolgozok, és ilyenkor mindig előjön:-(

2011. jan. 11. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú, ami veletek történt :( Nekem az első terhességem a terhesség 5. hónapjában ért véget sajnos. Nem tudtam én sem másra gondolni utána, majd egy évig. aztán egyszer mondom, besokalltam, saját magamból elegem lett, és nem bírtam elviselni, hogy mindig szomorkodom, és elég rossz társaság is voltam. Hátha sikerül találnod valamit, ami leköt, próbálj meg nyitni a világra. bár tudom, hogy ez baromi nehéz!

2. válaszoló

2011. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy megértelek! Én sem tudok nem görcsölni rajta. 1,5 éve várunk babára, volt 3 sikertelen inszemünk is. Egész nap ez jár a fejemben, mindent adnék egy babáért. Próbálok leszokni arról, hogy a témában olvasgassak, kevesebbet szeretnék ezen agyalni, de rettentő nehéz. Mint egy elvonókúra (nem volt részem benne, csak gondolom, hogy ilyen lehet)
2011. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló, míg nem közölték hogy a párom meddő és nem tudni mikor áll helyre. Akkor azt mondtam magamba egyfolytában, hogy milyen szerencsés vagyok hogy egy ilyen fantasztikus embert találtam. Talán neked is a meglévő dolgokra kéne minél jobban koncentrálni. És örülni annak ami van.
2011. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 évet vártunk a babára, lombikkal sikerült, ma 12 hetes pocaklakó. Ne stresszelj, 6-7 hónap semmi. Sajnálom, ami veletek történt :-(
2011. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! EZ a baj velem is, hogy "le kéne szoknom" , én is állandóan olvasgatok a neten, keresem a jeleket... A hét végére nem várom.

Nehéz!

Tudom, hogy ennyi idő még nem sok, de olyan rossz, hogy kétszer olyan gyorsan összejött, kicsit frusztrál, hogy most meg nem:-(

Mindenkinek gyermekáldásban gazdag új évet kívánok - már aki erre vár:-)

Köszönöm mindenkinek!

2011. jan. 12. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!